Netrunner ponedjeljkom u Carti Magici?

Android: Netrunner LCG

Moderatori/ce: Vicko,Share,Broloski

Odgovori
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Netrunner ponedjeljkom u Carti Magici?

Post Postao/la frle »

Pozdrav, zanimalo bi me imali možda zainteresiranih Netrunnerovaca koji bi dolazili ponedjeljkom u Cartu Magicu igrati i demonstrirati zainteresiranima Netrunner?

Naime, već dulje vremena vodim igranje LCG igara u Carti Magici ponedjeljkom i smatram da bi bilo super kada bi se Netrunner priključio igrama koje već igramo. Netrunner je super zanimljiva igra i da ju imam definitivno bi ju tamo prezenitrao, ali sam već toliko u drugim igrama da nemam novaca za još i taj LCG.
Iako imate već dosta igrača mislim da bi bilo super kada bi imali jedan dan u tjednu rezerviran za prezentiranje te igre. Također bi mogli tada voditi i ligu sa nekakvim prigodnim nagradam ako ostane što poslije turnira.
Znam da se Netrunner igra ne veliko u Igraoni i to definitivno podržavam, ali kada bi imali jedan striktno određen termin ljudi koji su zainteresirani bi mogli doći taj određen dan probati igru.
Povećanjem broja ljudi koji igraju Netrunner i općenito LCG igre bi povećali mogućnosti da nam Carta Magica sredi Kitove i da organiziramo veće turnire LCG igara u budućnosti sa dolaskom igrača iz cijele Hrvatske kao i inozemstva.

Stvaro bi volio čuti vaše mišljenje o svemu tome i nekakvu konstruktivnu raspravu u vezi ove teme.
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Netrunner ponedjeljkom u Carti Magici?

Post Postao/la frle »

Nema želje/volje? šteta :(
Avatar
the_priest
Reactions:
Postovi: 117
Pridružen/a: 04 pro 2013, 00:18
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: Netrunner ponedjeljkom u Carti Magici?

Post Postao/la the_priest »

Zao mi je stari, no ne znam sto je tocno problem - pretpostavka je da vjerojatno nitko nema vremena ozbiljnije se posvetiti tome u zadanome terminu barem u smislu da redovito dolazi i prezentira Netrunner.

Realno samo 3-4 ljudi sto igraju Netrunner pohode prostor u nekim redovitim intervalima, a i to se smanjuje u zadnje vrijeme.
Odgovori

Natrag na “Android: Netrunner LCG”