Par pitanja prije kupovine

Lord of the Rings LCG

Moderatori/ce: Vicko,Gujoslav

Odgovori
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Par pitanja prije kupovine

Post Postao/la Studioworks »

Hej ljudi. Kupio bih si core game LOTR LCG jer mi izgleda dosta zanimljivo, ali me zanimaju neke stvari prije nego što se upustim u trošak.

1. Koliko je zapravo coop? Da li se stvarno treba raditi zajedničkim snagama za odraditi quest ili je više feeling svatko igra svoju igru?

2. Kako su odrađeni ti questovi? Koliko sam skužio je glavni dio igre da se prolazi kroz te questove. Jesu li zanimljivo odrađeni, se dobije taj feeling LOTR-a?

3. Koliki je replay value? Koliko sam vidio u core gameu su tri questa. Znači da se trebaju kupovati ekspanzije kada se odigraju ta tri questa?

4. Volim malo dublji storytelling u igrama pa me zanima ima li ga u ovoj igri.

To je to. Hvala 8-)
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Par pitanja prije kupovine

Post Postao/la frle »

1. Igra je jako coop jer se zajedno borite protiv igre. Možete si pomagati međusobno, dvati atachmente i grati evente koji pomažu jedni drugima i slično.

2. Questovi su zanimljivi i dobro prate neku zamišljenu priču. U deluxe expanzijama čak možeš pratiti radnju iz knjiga (Hobbit i LOTR). Feeling se dobije, jer svaki heroj, ally je specifičan za sebe i borba protiv neprijateljskog decka je dosta tematski. Također se u tom decku nalaze i lokacije koje kada se prođu se može dobiti neka beneficije ili se mora riješiti kako ne bi predstavljala problem u budućnosti.

3. Replay value samog core seta je 3 questa, s tim da je jedan lagan, drugi je prosiječan, a treći je poprilično težak. Ekspantije se isplate kupovati jer se dobiju novi questovi, ali i heroji kao i dodatne karte za te deckove.

4. Storytelling je vezan uz quest, svaki quest ima svoj tekst sa malom pričicom. Također neprijateljski deck se mijenja s obzirom na quest i mogu se dodati karte koje čine quest zanimljivim.

Osim nabavke core seta preporučio bi deluxe expanzije koje prate priču hobbita ili LOTRa :)
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: Par pitanja prije kupovine

Post Postao/la Studioworks »

Prodano! :thumbs

Hvala ti na odgovoru. :D
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Par pitanja prije kupovine

Post Postao/la JobotBobica »

Ja bi samo dodao ovo: https://boardgamegeek.com/blogpost/1639 ... lo-players

BGG ima super questova.
Odgovori

Natrag na “Lord of the Rings LCG”