O ovom podforumu

Lord of the Rings LCG

Moderatori/ce: Vicko,Gujoslav

Odgovori
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

O ovom podforumu

Post Postao/la mado »

Zadnjih par igranja u igraonici "Prostor" u Zagrebu, igrali smo LOTR:LCG. Nekoliko ljudi je naučilo igru. Jako im se svidjela. Imali smo 1 baznu igru sa prvih 4 AP. Jučer smo igrali 3 igrača protiv drugog scenarija, te 5 igrača protiv prvog scenarija:) 4 igrača je igralo monosfere, ja sam igrao 3 sfere sa pjesmama. Dobro je sve skupa funkcioniralo. Pošto su baznoj igri dolaze samo 2 threat trackera, ostali igrači su si pisali threat na papir. Tokena nije ponestalo nijednom tokom igre. Pobijedili smo vrlo uvjerljivo :)

Zbog interesa u igraonici, a i dobre prodaje ove igre u Algoritmu i Carta Magici, otvorili smo ovaj podforum. Raspišite se o igri, raspravljajte o kartama, herojima, strategijama. Komentirajte nova proširenja i najave. Dogovarajte igranja, možda i turnire, sve što želite :)
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: O ovom podforumu

Post Postao/la mado »

Jel ovo itko više igra ili brišemo podforum? Ja već dugo nisam igrao, makar sam uspio kupiti svih 8 saga proširenja i planiram ovu zimu proći cijelu kampanju :ljubav
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: O ovom podforumu

Post Postao/la dendarii42 »

Igram ja, al sam mali. Imam base i mirkwood cycle.
slika
Avatar
PsyBurn
Reactions:
Postovi: 95
Pridružen/a: 13 lip 2019, 07:07
Lokacija: Samobor
Ima zahvala: 177 puta
 pohvaljen: 98 puta
Kontakt:

Re: O ovom podforumu

Post Postao/la PsyBurn »

rekao bi da će zbog revised izdanja doci nove ekipe pa bih rekao da podforum će mozda i ponovno zazivjet
slika
Odgovori

Natrag na “Lord of the Rings LCG”