GURPS Cyberpunk

Igranje RPG igara putem poruka na forumu

Moderatori/ce: Grufnar,cvjetaca,Lutherus

Odgovori
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

GURPS Cyberpunk

Post Postao/la Lutherus »

Godina je 2370. Pred točno 500 godina je izvršena kolonizacija svemira te se civilizacija sa Zemlje proširila Mliječnim putem.
Nakon nuklearnih ratova i treće nuklearne zime većina nacija je odselila sa Zemlje. Rusija, Njemačka, Italija, Japan i Ujedinjena Korea su većinski stanovnici Marsa uz ponekog Amerikanca i Arapa. Europa je naseljena Britansko-kineskim imperijem dok je Calisto isključivo pod kontrolom Petog Njemačkog Carstva. Demoos je Arapski te se na njemu odvija sva tragovina bilo legalna bilo nelegalna. A Zemlja? Eh tu počinju razne priče i spletke. Zamlja je dobro zaštićena energetskim poljima te se do zemlje ne može a ni nezna se dal uopće još netko tamo živi. No ipak Zemlja je jedini proizvođač organske hrane dok svi drugi mogu jedini proizvesti sintetsku hranu. Ovdje na scenu dolazi naš glavni junak, Dmitar Boris Fjodorov zvani Deda. Nekoć pripadnik elitne vojne postrojbe, danas najveća njuška među mafiom na Marsu no pred stare dane je dobio ideju na Marsu pokrenuti proizvodnju prave organske hrana a navodno negdje postoji i zapušten istraživački centar....
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Ragelance
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 tra 2012, 19:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: GURPS Cyberpunk

Post Postao/la Ragelance »

Mnogo lijepo :D

Sviša mi se koncept za sad, čak imam par ideja za lika, makar ću rađe pričekat da vidim odaziv, jer iskreno nije mi bed bilo što igrat.

Jedan savjet, doduše: Dobra je ideja podijeliti igru u dva Topica, jedan za OOC i jedan za IC, inače se desi jako kaotična atmosfera koju je teško pratit.

Ragelance
Odgovori

Natrag na “Play by Post”