Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Portich
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 svi 2020, 20:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 33 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Portich »

Rekao bi da mi je zao, ali nije. Inicijalni post u kojem se kenja na ubijanju volje igracima je toliko infantilan i egotriperski da mi je ubio volju da se uopce spojim.
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Bojan1983 »

Cak i na to ti je trebalo 5 dana da odgovoris
slika
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Bolindus »

Portich je napisao/la: 23 svi 2020, 11:55 Rekao bi da mi je zao, ali nije. Inicijalni post u kojem se kenja na ubijanju volje igracima je toliko infantilan i egotriperski da mi je ubio volju da se uopce spojim.
Kakav god bio, moras uzeti u obzir da si kocio i druge igrace koji nisu to komentirali, i u konačnici ubacio AI koji smo svi htjeli izbjeci, al eto tolko o egotripu i infatilnosti :)
Avatar
ABQ
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 pro 2019, 14:56
Ima zahvala: 49 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la ABQ »

Portich je napisao/la: 23 svi 2020, 11:55 Rekao bi da mi je zao, ali nije. Inicijalni post u kojem se kenja na ubijanju volje igracima je toliko infantilan i egotriperski da mi je ubio volju da se uopce spojim.
Koji je to post? :shock:

Ako ti se nije igralo, volio bih da si samo resign-ao.
Portich
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 svi 2020, 20:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 33 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Portich »

Da, jbga - stvarni zivot i stvarni problemi - ali nisam nigdje timeoutao(sve unutar pravila ponasanja, mozda ne ocekivanja pojedinaca). Poslije posta, zaboli me... egotriperski u pravoj maniri pojedinaca.

Iskreno mi je zao tebe i ABQ jer niste seronje poput gospodina koji sa 37 godina? voli bit kreten na Internetima, pogotovo u ovakoj maloj zajednici.
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Bolindus »

Pa dobro, svasta moze iskrsnuti, imali smo zato 36 sati rezerve, i nije prolbem bio dok je bilo unutar toga, meni je samo zao kaj se AI ubacio.
A ne kuzim dal se vi poznajete u stvarnom zivotu ili kaj, ali kak sam i prvi put rekel, meni nije fer reakcija koja utjece na sve igrace.
Ako je bio neki problem to se trebalo razrjesiti s pojedincom :), ili ignorirat.
Dobro kaj je tu je, idemo dalje.
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Bojan1983 »

Portich je napisao/la: 23 svi 2020, 12:57 Da, jbga - stvarni zivot i stvarni problemi

Iskreno mi je zao tebe i ABQ jer niste seronje poput gospodina koji sa 37 godina? voli bit kreten na Internetima, pogotovo u ovakoj maloj zajednici.
Sasvim razumljivo, prije tvoj posta nisam te nigdje spomenuo niti komentiro jer ne mogu znat zbog cega nisi u mogucnosti igrat, znam i ja sta je stvarni zivot i problemi...

Moja jedina opaska je tu nakon sto si sugeriro da si ligu namjerno sabotiro neigranjem... ne razumijem cemu vrijedanje (ako mislis da sam ja napisao "inicijalni post", nisam, a i da jesam, nije ni on uvredljiv)
slika
Avatar
ABQ
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 pro 2019, 14:56
Ima zahvala: 49 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la ABQ »

Svima je ovo samo mala razbibriga i sigran sam da nikom nije cilj vrijeđati druge.

Čini mi se da je dosta sudionika ovo bio prvi dodir s ovakvim oblikom askinkronog igranja i možda zato je došlo do nekih upitnika.
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la dlakar »

Ma ne želim se još ispričavat nekome tko se nekorektno ponaša. Vjerujem da pojedinci budu jer je ovo stvarno tolerantna zajednica. Unutar pravila.....za jedan game potrošit 10 dana...!?! Ja gledam iz svoje perspektive. Ne bih nikada štopao bez obrazloženja. Kažeš lijepo kako ne možeš igrat, imam obaveza, odigrat ću potez dnevno.... Ako ne paše, napustit ću turnir...Jednostavno bi mi bilo neugodno da me 10 ljudi čeka. A sad se još naći uvrijeđenim....bezveze
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post (ukupno 2):
Bojan1983zabuzacro
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Valsim »

Ekipa nemojte dopustiti da jedna nezgodna situacija pokvari turnir. Mada ne sudjelujem, bilo vas je gušt za čitati što se i kako odvijalo. Te se nadam da će se u tom tonu nastaviti dalje na zadovoljstvo sviju :) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”