Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la dlakar »

Evo i mohe zadnje partije ovoga turnira.

slika

Čestitke @marge na pobjedi.
Moja katastrofalna partija, bez glave i repa. Totalno pogubljen. Sve u svemu, zadovoljan sam turnirom, 5 od 7 partija sam odigrao solidno i konkuriro do same završnice. Dosta velik napredak u odnosu na prošli turnir ali vidim da mogu još dosta poboljšat svoju igru. Konkurecija je bila jaka i čestitke Aksiomu na prvom mjestu. Ne znam kakvo je stanje u preostalim partijama ali vidim da marge i kamikaza vode borbu za drugo mjesto. Vjerujem u tebe marge, opak si ti igrač a dovoljno je drugo mjesto za prolazak dalje.

slika

Zahvaljum svoj ekipi na igranju, sretno finalistima!
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post (ukupno 3):
PapaverBojan1983marge
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la dendarii42 »

Uh, dobro je. Na trenutak sam mislio da ću bit u plusu.
slika
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 405
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 658 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la Papaver »

Mali update:

prva grupa je već neko vrijeme gotova, Aksiom i marge su u finalu, čestitke! Kamikaza i dlakar jako blizu.

slika

U drugoj još čekamo na dvije partije.
Ako sam dobro izračunao, ja sigurno idem dalje, a za preostalo mjesto bore se Bolindus, ABQ, roverandom i fpol (Praetor).

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Papaver za post (ukupno 4):
Bojan1983ABQdlakarValsim
slika
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 405
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 658 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la Papaver »

Gotova je i druga, iznimno napeta grupa, puno igrača je moglo proći dalje.

slika

Finalisti su dakle: Aksiom, @marge, @ABQ i Papaver, čestitke!

Može da večeras pokrenem finale? Javim se i Aksiomu.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Papaver za post:
ABQ
slika
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la Bolindus »

Meni bi puno znacilo ko tu koga pozna, za future reference, i za objasnjenje nekih poteza. tnx
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 405
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 658 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la Papaver »

Bolindus je napisao/la: 02 pro 2020, 21:01 Meni bi puno znacilo ko tu koga pozna, za future reference, i za objasnjenje nekih poteza. tnx
Ja osobno poznam Aksioma, roverandoma i vrbica.

Nije utjecalo na moje poteze tijekom partija.

Za koje poteze želiš objašnjenja?
slika
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la Bolindus »

Ja poznajem marge, kamikaza i nefa. Za future reference.
BIl sam u grupi sa nefom i igrali smo u duhu fair play - a, on je meni oduzeo pobjedu( i dao prolaz abq ) ja njemu na pocetku.
A potezi o kojima govorim su oni koji su bili usmjereni na mene bez logike, pod cjenu prvih mjesta,uzimanja manje bodova, ali valjda je to isto fair play. ( sigurno imas dobro objasnjenje).
Meni je savjest cista.

Čestitke finalistima!

PS. očekujem sve sudionike koji jos nisu navedeni da se izjasne koga poznaju ... for future reference.
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 405
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 658 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la Papaver »

Bolindus je napisao/la: 02 pro 2020, 21:40 Ja poznajem marge, kamikaza i nefa. Za future reference.
BIl sam u grupi sa nefom i igrali smo u duhu fair play - a, on je meni oduzeo pobjedu( i dao prolaz abq ) ja njemu na pocetku.
A potezi o kojima govorim su oni koji su bili usmjereni na mene bez logike, pod cjenu prvih mjesta,uzimanja manje bodova, ali valjda je to isto fair play. ( sigurno imas dobro objasnjenje).
Meni je savjest cista.

Čestitke finalistima!

PS. očekujem sve sudionike koji jos nisu navedeni da se izjasne koga poznaju ... for future reference.
Iskreno mislim da ovdje nema osobe koja bi igrala protivno fair playa, pa ovo je samo casual hrvatski TTA turnir i prvenstveno je stvoren radi zabave.

Vjerojatno ciljaš na našu zadnju partiju kad sam dva rata objavio protiv tebe. Razmišljao sam hoću li objaviti tebi ili Praetoru, otprilike su mi podjednake šanse bile za skupljanje bodova, ali sam se odlučio za tebe jer si mi puno bliže u bodovima bio u ligi i to je to.
slika
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la Bolindus »

Da slazem se da je radi zabave, meni nije zabavno u drugom djelu bilo da su svi samo mene napadali, a igrace s puno manje vojske su pustali na
miru, vjerovatno sam i vrbicu bil blizu pa je rade mene, a ne preaetora opet koji je imal puno manje vojske, i vise bodova od mene.
Ali ak si dobar igrac kolko jesi, onda ti je lose objasnjenje, jer si dobro znal kaj radis( da si praetora bio bi prvi al bi i ja dobio neke bodove), al ok, just my rant.

Peace out, do nekih drugi fair play partija ;).
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 405
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 658 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la Papaver »

Bolindus je napisao/la: 02 pro 2020, 22:16 Da slazem se da je radi zabave, meni nije zabavno u drugom djelu bilo da su svi samo mene napadali, a igrace s puno manje vojske su pustali na
miru, vjerovatno sam i vrbicu bil blizu pa je rade mene, a ne preaetora opet koji je imal puno manje vojske, i vise bodova od mene.
Ali ak si dobar igrac kolko jesi, onda ti je lose objasnjenje, jer si dobro znal kaj radis( da si praetora bio bi prvi al bi i ja dobio neke bodove), al ok, just my rant.

Peace out, do nekih drugi fair play partija ;).
Da, ispalo je svejedno na kraju protiv koga sam ratovao, ali neću se više objašnjavati jer mislim da nema potrebe, kao što si i rekao za sebe i ja sam mirne duše. ;)

Svakako se treba pripremiti na ratovanja u trećem dobu i ne dopustiti velike razlike u vojsci, ja sam to na neugodan način naučio u nekim internacionalnim turnirima.

Nadam se da nema ljutnje i da se vidimo u budućim turnirima!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Papaver za post:
Bolindus
slika
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”