Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
ABQ
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 pro 2019, 14:56
Ima zahvala: 49 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la ABQ »

Ja ne poznajem baš nikoga :pogled_dolje

Turnirski način je poptpuno drugačiji od pojedničanih partija. U zadnjoj igri di si završio 3. si cijelo vrijeme imao ogromno vodstvo i Louvre te je koštao prolaska. Uzeo ti je resurse koji su ti trebali za vojsku. U prilog tome govori da unatoč par izgubljenih ratova i agresiju, svejedno nisi puno zaostao za dečkima na kraju. Znao sam da si mi ti konkurent za prolaz i samo sam te pokušao sputati da mi ostali donesu prolaz.

Ovo je samo igra i što se mene tiče bilo je baš super zabavno. Prošao sam čisto na sreću. Užasno sam odigrao sve 4p igre. U jednoj igri sam računao cijeli dan s kim da zaratim, da bi na kraju od silnih vraćanja poteza i računanja zaboravio objaviti rat :nee
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 405
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 658 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la Papaver »

ABQ je napisao/la: 02 pro 2020, 22:29
Ovo je samo igra i što se mene tiče bilo je baš super zabavno. Prošao sam čisto na sreću. Užasno sam odigrao sve 4p igre. U jednoj igri sam računao cijeli dan s kim da zaratim, da bi na kraju od silnih vraćanja poteza i računanja zaboravio objaviti rat :nee
Ja nekad i izvučem papirić i zapisujem koliko tko u idealnim uvjetima može podići vojsku ako objavim rat. :D To zna i potrajati ako je ključan potez.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Papaver za post:
ABQ
slika
Avatar
roverandom
Reactions:
Postovi: 522
Pridružen/a: 03 sij 2018, 11:38
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 195 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la roverandom »

Ja znam papavera, vrbica i aksioma. I nisam gledao ništa osim sebe. Jako malo falilo, čestitke finalistima. Igrat ću opet kad bude.
Ovi su korisnici zahvalili autoru roverandom za post:
ABQ
slika
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la marge »

kaj je s tim finalom, tko je na potezu?
meni aplikacija nikaj ne javlja

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 405
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 658 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la Papaver »

marge je napisao/la: 03 pro 2020, 08:38 kaj je s tim finalom, tko je na potezu?
meni aplikacija nikaj ne javlja

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
Pokrenuo sam, čekao sam da se svi jave, sretno! ;)
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la dendarii42 »

Ja znam Dlakara i tolko smo si dobri da mi je u jednoj partiji ratom odvalio ikakvu šansu za 3. mjesto, oduzeo polovinu skupljenih bodova i želju za igranjem ostatka partije. Nakon toga smo se lepo privatno izvređali i sad je opet mir.

Ali kužim Bolindusa. I ja sam primjetio neke odluke i poteze koji mi nisu bili jasni i doveli u pitanje poznanstva.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
Bolindus
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la dlakar »

Pounanstvo samo sa dendarii42. Vidiš, a tu partiju bi mogao marge optuzit tebe da se namjerno nisi htio branit. A nas dvoje znamo da si popizdio i nije ti se dalo uopće igrat. Ja sam se u očaju vodio čistom računicom, jednostavno nisi mogao dići vojsku koliko je deni mogao. A jako sam htio napasti denija jer je dao pakt margeu koji je bodovno bio nedostizan. I trebao sam, da nauči lekciju. Imao sam nabrijanog napoleona a vi sva trojica sa nikakvom vojskom. Očito je bilo da mi je marge meta pošto je bio odmako sa kulturom a najslabiji u produkciji i vojsci.... I izravni konkurent za drugo mjesto u skupini.
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 405
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 658 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la Papaver »

Finale je gotovo, evo i rezultata!

slika

Čestitke @marge na pobjedi, jako si lijepo iskoristio Bacha i Akropolis s čak 5 drama te Kip slobode + Demokracija, plus uzimanje dosta žutih karata pa ti nijedna tehnologija proizvodnje kamena uopće i nije trebala. :thumbs

Ja sam se previše u sredini igre opterećivao Nostradamusom i kontroliranjem evenata pa sam zapostavio razvitak. :facepalm

@ABQ svaka čast na povratku iz malo neugodne situacije u prvoj trećini igre, Himeji i Railroads su te pogurali. Šteta što nisi mogao zaratiti pred kraj. :)

Uglavnom, meni jako zabavan turnir, nadam se da će biti zanimanja i za buduće, a planiram u siječnju ili veljači organizirati i 1v1 turnir ako ima interesa.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Papaver za post (ukupno 5):
Bojan1983dlakarDenimargeABQ
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la dlakar »

Čestitke pobjedniku! Hvala na organizaciji turnira. Nakon oba odigrana sam rekao sebi da neću više sudjelovat jer me ubija tempo odigravanja... Tako da se vidimo na idućem. 😀
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
ABQ
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 pro 2019, 14:56
Ima zahvala: 49 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Post Postao/la ABQ »

Čestitke pobjedniku, ali i organizatoru. Do igranja!
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”