Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
ABQ
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 pro 2019, 14:56
Ima zahvala: 49 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la ABQ »

dlakar je napisao/la: 16 svi 2020, 18:08 Uf da, @Bojan1983 se u zadnjoj igri vrhunski izvukao i u zadnja dva kruga ratom i agresijom me stjerao sa drugog na zadnje mjesto. Svaka čast. Moram priznat da sam dosta griješio i brzopleto igro jer sam ponekad odigravo na mjestima gdje nije bilo koncentracije. Čim čujem obavjest, ne mogu odoljeti da ne vidim što se događa. Sve u svemu, zadovoljan sam ovim formatom turnira i baš je zabavno. U početku mi je bilo čudno, ali sam se priviknuo. Jedino mislim da raspored igrača nije baš dobro odrađen. Sa nekima ću igrat samo jedanput, dok sa drugima i do pet puta
Slažem se za raspored. Ja igram u 2 igre (4p) s @Bolindus i @Portich a npr. niti jedom s @marge (možda i bolje jer ima 2 prva mjesta u 2 partije) ili @Bojan1983 :pogled_dolje

Nažalost nije bilo nikakve opcije da se utječe na njega ili ga se naknadno promijeni.

Ako mi bude extremno dosadno možda pošaljem prijedlog supportu da umjesto totalno random rasporeda uvedu neki koji bi maksmizirao broj različitih partija.
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Bojan1983 »

dlakar je napisao/la: 16 svi 2020, 18:08 Uf da, @Bojan1983 se u zadnjoj igri vrhunski izvukao i u zadnja dva kruga ratom i agresijom me stjerao sa drugog na zadnje mjesto. Svaka čast. Moram priznat da sam dosta griješio i brzopleto igro jer sam ponekad odigravo na mjestima gdje nije bilo koncentracije.

Taj gejm sam se kompletno pogubio, nisam uopce imao ideju sta i kako, Kset i ja smo bili daleko iza tebe i margea... i onda pocetak treceg doba Gates a ja tri laboratorija drugog doba... puno znanosti, kamenja... i pocele dolazit agresivne karte... Prvo sam planirao Kseta napast jer sam mislio da mi je trece mjesto max, al on uzeo churchilla, poceo se naoruzavat i onda je bilo ili ti ili marge :D A ti si imao puno manje resursa da odgovoris na rat... Vise potez iz ocaja, ali na kraju dovoljno da te prestignem, svejedno bas sam se iznenadio da te i Kset prestigo (za bod!)
Skoro pa ruzno :), al evo, vec mi se vraca u drugim gejmovima :D
slika
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Bojan1983 »

ABQ je napisao/la: 16 svi 2020, 17:30 Nadam se da bi sutra 1. kolo moglo biti gotovo jer je većina igri pri kraju, a i nedjelja je pa će ljudi imati više vremena za igrati. spivo
Ja sam isto ocekivao od subote, al cini mi se da je brze islo preko tjedna... ili je manje gejmova ostalo pa mi se cini
slika
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Bojan1983 »

ABQ je napisao/la: 16 svi 2020, 18:30
dlakar je napisao/la: 16 svi 2020, 18:08 Jedino mislim da raspored igrača nije baš dobro odrađen. Sa nekima ću igrat samo jedanput, dok sa drugima i do pet puta
Slažem se za raspored. Ja igram u 2 igre (4p) s @Bolindus i @Portich a npr. niti jedom s @marge (možda i bolje jer ima 2 prva mjesta u 2 partije) ili @Bojan1983 :pogled_dolje

Nažalost nije bilo nikakve opcije da se utječe na njega ili ga se naknadno promijeni.

Ako mi bude extremno dosadno možda pošaljem prijedlog supportu da umjesto totalno random rasporeda uvedu neki koji bi maksmizirao broj različitih partija.
Tesko je kad unaprijed izaberes format / broj gejmova (3x3p+4x4p npr) za koji god broj igraca bude jer je taj format idealan za 7 ali ne i za 11 igraca.. Mozda bi ubuduce bilo najbolje da su skupine/lige po 7 igraca i da se igra 6x3p
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la dlakar »

Nema tu šta izgledat ruzno. To sam i zasluzio. Potrošim 4 akcije i 7 kamena za wonder koji znam da ne mogu izvršit....a vidim da opako kaskam sa vojskom. Bolje da sam forsiro kraj da me se ne može napast dok sam iole pratio. Mrak mi je pao na oči kad sam vidio da nismo ušli u četvrto doba a ja u banani.
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
zabuzacro
Reactions:
Postovi: 19
Pridružen/a: 17 pro 2017, 15:24
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la zabuzacro »

Šta jedino meni smeta ovoliko čekanje na samo jednog igrača u čak 3 partije? Jasno mi je da je sve unutar pravila, ali ono... Jel se može kak urigirat na predmetnu osobu? Imam osjećaj da će nas pola izgubit volju za turnirom ovim tempom...
Ovi su korisnici zahvalili autoru zabuzacro za post (ukupno 5):
Bojan1983PapaverdlakarPortichDeni
Avatar
ABQ
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 pro 2019, 14:56
Ima zahvala: 49 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la ABQ »

Još imamo samo 3 game-a koji su na 95% i nadam se da onda počinje drugo kolo u obje lige :)
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 404
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 652 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Papaver »

Oni koji igraju preko android aplikacije, dobijate li notifikacije kad je vaš potez?

Neko vrijeme sam ih dobivao, ali više ne i ne mogu naći gdje se to vraća.

Prestale su mi dolaziti nakon što mi je jedan dan ikona aplikacije posivila i nisam ju mogao otvoriti dok nisam restartao uređaj, možda s tim ima veze :)
slika
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Bojan1983 »

sve uredno radi, bit ce do tvojih postavki
slika
Avatar
ABQ
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 pro 2019, 14:56
Ima zahvala: 49 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la ABQ »

Papaver je napisao/la: 19 svi 2020, 15:01 Oni koji igraju preko android aplikacije, dobijate li notifikacije kad je vaš potez?

Neko vrijeme sam ih dobivao, ali više ne i ne mogu naći gdje se to vraća.

Prestale su mi dolaziti nakon što mi je jedan dan ikona aplikacije posivila i nisam ju mogao otvoriti dok nisam restartao uređaj, možda s tim ima veze :)
Pogledaj si da ti nisu onemogućene notifikacije na androidu za TTA (Settings->Apps&Notifications->Notifications->TTA)
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”