Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
fpol
Reactions:
Postovi: 306
Pridružen/a: 03 sij 2012, 17:07
Ima zahvala: 246 puta
 pohvaljen: 190 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la fpol »

Prijavljujem se, nick Praetor.

Nemam exp.

Sta znace ta vremena, 3 sata za potez i dodatnih 36 sati? Nije mi bas jasno kako je to zamisljeno da se igra, sta se desava kada ljudi odu spavat i slicno ? Da li se uopce skupljamo za pocetak ili jednostavno neko pokrene igru pa kad tko stigne?
Avatar
ABQ
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 pro 2019, 14:56
Ima zahvala: 49 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la ABQ »

fpol je napisao/la: 10 svi 2020, 21:36 Prijavljujem se, nick Praetor.

Nemam exp.

Sta znace ta vremena, 3 sata za potez i dodatnih 36 sati? Nije mi bas jasno kako je to zamisljeno da se igra, sta se desava kada ljudi odu spavat i slicno ? Da li se uopce skupljamo za pocetak ili jednostavno neko pokrene igru pa kad tko stigne?
Ok, dodajem te.

Kad svi prihvate pozivnice, automatski će se napraviti raspored igranja i igre će ti se samo pojavljivati u aplikaciji (na Androidu, Steamu ili iOS-u).

Kad netko odigra potez, ako si idući na redu, imaš 3h da odigraš svoj potez. U slučaju da ne možeš (ili spavaš) nakon 3h počet će ti teći rezervirano vrijeme od 36h tijekom kojeg moraš odigrati potez.
U slučaju da ne odigaš potez niti u tih 36h mijenja te bot i kvari igru svima. Nakon svakog doba dobiješ novih 36h rezerviranog vremena.
U slučaju da odigraš potez u prva 3h ne oduzima ti se vrijeme od rezerviranog vremena.
Slavica
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 458
Pridružen/a: 18 srp 2012, 22:25
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 137 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Slavica »

Ne možeš me dosegnuti jer mi nikad nismo složili online account :nee samo smo igrali ovak pass and play i misije.

Sad pokušavamo nešto riješiti ali ne možemo se ni ulogirati ni niš. Ajde nas samo prekrižite za ovu ligu, pa se lako pridružimo nekoj sljedećoj. Drago mi je da se skupilo na kraju baš fina brojka.
Avatar
ABQ
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 pro 2019, 14:56
Ima zahvala: 49 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la ABQ »

Slavica je napisao/la: 10 svi 2020, 22:04 Ne možeš me dosegnuti jer mi nikad nismo složili online account :nee samo smo igrali ovak pass and play i misije.

Sad pokušavamo nešto riješiti ali ne možemo se ni ulogirati ni niš. Ajde nas samo prekrižite za ovu ligu, pa se lako pridružimo nekoj sljedećoj. Drago mi je da se skupilo na kraju baš fina brojka.
Ma rekao sam ti da nema žurbe. Treabti će neko vrijeme da svi prihvate pozivnice.

You can log into your CGE account from the profile and synchronize your progress. Once you do that, you will be able to access your unlocked challenges on other devices under different profiles.
Keep in mind that once you synchronize the profile to your account, you won't be able to unlink it.

Znači odete na Profile i tamo kliknete da napravi novi CGE account.

Davno sam to radio, ali siguran sam da nije bilo komplicirano :D

Držim palčeve.

Ukoliko ti se ipak neda gnjaviti s tim, pokrenut ćemo igru turnir bez tebe :pogled_dolje
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Stips »

Prije tjedna dva sam nabavio digitalni TTA ali nikad nisam igrao ni opipljivi ni digitalni.
Zanima me definitivno ali pričekat ću slijedeći turnir. Do tada malo da odigram, vidim što je što, naučim...
Slavica
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 458
Pridružen/a: 18 srp 2012, 22:25
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 137 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Slavica »

Znam da nije komplicirano, samo nama ili nešto internet šteka ili sama igrica. Čudno mi je i to s expanzijom. Nije da ne znam kreirati account, samo mi se neda zezat jer vidim da je nešto zaštekalo. A ne želim dalje oduživati početak. Počnite slobodno, pa se ja ili mi pridružimo kad budete radili update lige.
Avatar
ABQ
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 pro 2019, 14:56
Ima zahvala: 49 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la ABQ »

Stipsonov je napisao/la: 10 svi 2020, 22:43 Prije tjedna dva sam nabavio digitalni TTA ali nikad nisam igrao ni opipljivi ni digitalni.
Zanima me definitivno ali pričekat ću slijedeći turnir. Do tada malo da odigram, vidim što je što, naučim...
Tutorial je jedan od najboljih pa vjerujem da ćeš brzo pohvatati pravila. Očekujem te na idućem turniru :thumbs
Slavica je napisao/la: 10 svi 2020, 23:13 Znam da nije komplicirano, samo nama ili nešto internet šteka ili sama igrica. Čudno mi je i to s expanzijom. Nije da ne znam kreirati account, samo mi se neda zezat jer vidim da je nešto zaštekalo. A ne želim dalje oduživati početak. Počnite slobodno, pa se ja ili mi pridružimo kad budete radili update lige.
ok :D
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Stips »

ABQ je napisao/la: 11 svi 2020, 07:21 Tutorial je jedan od najboljih pa vjerujem da ćeš brzo pohvatati pravila. Očekujem te na idućem turniru :thumbs
Može, vidimo se na slijedećem! :thumbs
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Bojan1983 »

Vidim da ima interesa za obje lige pa sam i ja prihvatio oba poziva, bas me zanima kolki ce biti kaos kad mi se otvori 14 gejmova :D

Da li su u baznom turniru stare bazne karte ili balansirane?


Sta ne bi konacni format igranja trebao bit odreden nakon sto se potvrdi tocan broj igraca pa da AI turnira moze kreirat gejmove da svi igraju sa svima jednak broj puta...

Ako nas je 12 (ja +11) i igramo 4x4p (znaci 4x3 protivnika) i 3x3p (znaci 3x2 protivnika) to bi znacilo da cu igrat protiv 11 razlicitih igraca a da ce u mojim gejmovima bit mjesta za njih 18.... sto opet znaci da s nekima igram samo jednom, s nekima dva puta
Sa 12 igraca u ligi to bi rjesio (npr) jos 2 x 3p pa bi sa svakim se moglo igrat tocno 2 puta
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la dlakar »

Ja nisam gledao pa sam prihvatio oba dva poziva. Nemam namjeru sudjelovati u oba turnira jer ne vjerujem da ću imati toliko vremena na raspolaganju. Ako moram birati, rađe onda idem u random mix ligu.
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”