11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la Valsim »

Još jedan izvrstan, ma što je ta govorim, fenomenalan, ma opet ja, htio sam reći nadasve odličan provod u Petrinji :) .

Svaka čast našem dobrom domaćinu, meštru @sadistiko na još jednoj organizaciji ovog sad po veličini uistinu impresivnog događaja. Prošli su odavno dani kada nas je bilo svega za par stolova, sada se po napućenosti doslovno trebalo izboriti za svoje mjesto pod školskim svijetlom :D . Došlo nas je zaista odasvud, i svi smo otišli prezadovoljni. Puno igara i dobre zabave, super ljudi, smijeha, hrane, pića, atmosfera za 10/10. Što još se moglo poželjeti?

Da ne govorim da će mi Petrinja odsad ostati u lijepom pamćenju i kao prvi grad koji smo posjetili s vlastitim autom. A tu je i doživljaj po prvi put nešto dulje vožnje, i vožnje bez instruktora. Početna blaga trema, pomiješana s uzbuđenjem, pa poslije i sa srećom kada smo sretno stigli i vidjeli sve prijatelje.

Što se tiče igranja Sadistiko je tu sve super opisao atmosferu, pa nema što za nadodati.

Ono što bih istaknuo samo, ako i kada vas put nanese u Petrinju i u potrazi ste za dobrom hranom. Svakako svratite u restoran "Štuka". Tako ukusnu hranu nisam već jako dugo jeo, da ne govorim da su cijene sramotno niske. Ne mogu vjerovati da ću to ikada izgovoriti. Ali za 40kn čovjek može dobiti kao glavno jelo specijalitet kuće - mesni šnicl zamotan u tjesteninu i ispunjen topljenim sirom, šunkom, kulenom i kiselim krastavcima. Sve to još u umaku od šampinjona i s kuhanim krumpirom kao prilogom. S obzirom na moju građu ja stvarno mogu puno pojesti, što može potvrditi i @Slavica, al ovo je bila po meni porcija za dvoje ljudi. Tako da Slavica stvarno nije trebala naručivati još i ribu s prilogom, imali smo na kraju što nositi doma :) . Mirek nam je prvi savjetovao restoran, pa evo hvala mu još jednom na tome.

Što još reći osim da se već sad radujemo idućem DDI-u u Petrinji :) .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
sadistiko
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la kockica »

Što se tiče AuZtralije, sama partija je bila iznenađujuće vrlo lagana. Nisam ubacio one x tileove, ostalo je sve bilo normalni setup, nekako sam i slutio nakon setupa da neće biti preteška partija, ali išlo je stvarno iznenađujuće dosta lagano. Brzo se shvatilo da glavni fokus neće biti toliko na borbama, koliko na ekonomiji, znači tko će uspješnije rudariti, graditi farme i skupiti dodatne bodove na njih. Možda i dobro za prvi put da ne ubije novaku pojam, ali ipak, ako se ponovi, preporučam otežavanje igre.

Ali definitivno moram pohvaliti insert za Australiju koju je @sadistiko izradio, tako funkcionalno i jako mi se dopalo. Da ne spomenem kako smo s time za nas 4 uzeli manje prostora na stolu nego kada sam igrao udvoje sa ženom. Sigurno ću ga za još neke igre tražiti, za one koje su u mojoj dijamantnoj kolekciji.

Povrh svega dobro mi je izradio držač za kartice po mojim modifikacijama i koji mi je još i personalizirao gravurom. Isprobao za kartice iz Terraforming Mars, Race for the Galaxy, Evolution Climate. Super je i poslikam čim nađem vremena. Sličan takav smo koristili tijekom partije Australije za odbalene kartice.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
sadistiko
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la kockica »

Obećao slike za držač, postavljeno na odgovarajućoj temi:

viewtopic.php?f=153&p=59277#p59277

Još jednom, hvala @sadistiko :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
sadistiko
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la sadistiko »

Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 2):
kockicaValsim
slika
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”