11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la sadistiko »



Za sad ovako čista najava za naš 11. DDI u Petrinji. Idemo nešto ranije ove godine.
16.3.2019. s početkom u 12 sati, a službeni kraj u 21 sat. Iza toga se igramo dok nam ne dojadi, ali nema više objašnjavanja igara (kao i obično). :lol:
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 8):
ValsimmadoAhilyamiljenkokockicagrofdadodendarii42
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la sadistiko »

Evo i službenog plakata za DDI, prijave mogu otpočeti na FB stranici ili ovdje ili meni direkt na viber ;-)
slika
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la Ahilya »

Dolazimo. Najmanje 2 osobe, najviše 7. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ahilya za post:
sadistiko
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la kockica »

I tako, jer sam bio dobar muž, osvojio sam ženine kredite koju ću definitivno potrošiti ovu subotu. Dolazim na početku, zbog nekih drugih obaveza neću moći ostati na duže od par sati, ali bit će za partiju-dvije. Se vidimo.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
sadistiko
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la dlakar »

Moraš doma nakon dvije partije?
Objesi ti te svoje kredite mačku o rep.
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la sadistiko »

hahaha, ima bodova, al nije rekao da ih ima jako malo :-)
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la kockica »

Mah, ženinih kredita sam osvojio, i još će mi ostati nakon Petrinje, ali fali mi tatinih kredita. Ajde još što se tiče Gnjevnih Tinejdžerki Koje Imaju Svoja Prava i Preziru Sve Starije od Najstarijeg Člana BTS-a, i koje su proglasile neovisnost i odcijepile neke dijelove stana, mogao bih ne dolaziti mjesec dana doma, ali kod najmanje bogme moram krvavo zaraditi.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la sadistiko »

Samo napomena za one koji ne dolaze iz Petrinje. Kako nam je škola u proširenju ne može se ući na ulaz na koji ste navikli ulaziti. Imat ćemo otvorena prednja vrata (s ulice), ona velika starinska i bit će tu i plakat da se lakše snađete. Dvorište od škole je preko 50% zatrpano zemljom, pjeskom i armaturom, mislim da će to biti dovoljno mjesta da se sparka kojih 6 automobila, ostali će morati ili preko puta na KTC parkiralište ili ono neasfaltirano na čošku, na početku ulice od škole. Tamo bi trebalo subotom biti više nego dovoljno mjesta.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la sadistiko »

Evo kratkog izvještaja sa jučerašnjeg događaja...
Prvo evo link na FB album (ako ima onih kojima nisam dao dozvolu za ubacivanje fotku, svakako mi se javite bilo kojim kanalom!)

Za početak - BILO JE SUPER!

Ujutro sam saznao da nekolicina prijatelja ipak neće doći na naš DDI i onda sam bio malo nesretan jer po tadašnjim pretpostavkama DDI je bio osuđen na samo par posjetitelja.



Preuređenje škole je zahtjevalo da se ulazi na prednja vrata škole što i nije toliki problem, ali smo morali imati jedan stol u hodniku škole kako bi ipak pripazili na ulaz škole koji ne vodi direktno u Aulu gdje se održava igranje, pa mi je to bio drugi minus za događaj. Ali poslije se ispostavilo da to uopće i nije bio toliki problem.
Na otvorenju se prvi pojavio @kockica i odmah smo uspjeli oformiti igraću skupinu od 4 igrača za učenje AuZtralie. Oh, bila je to zanimljiva partija i moji dečki @dam-dam i @Čaks su bili oduševljeni igrom.



Negdje u pol partije su se pojavili @Slavica i @Valsim koji su me potpuno iznenadili svojim dolaskom jer sam bio uvjeren da su njih dvoje otišli za Split, ali kako su bili spriječeni ići dolje svratili su k nama i baš dobro da su došli! Naravno, još su dofurali hrpetinu svojih igara!
Dok su čekali oni su se odmah uhvatili posla i primili našeg Mireka u igru Azula.



Kako je naš Mirek postao stvarno slab i više nije (kako on veli) za prave teške igre koje traju duše od 20 minuta njemu se Azul jako svidio.
Uz ove odrasle pojavilo se dosta djece koja redovite dolaze na izvannastavnu aktivnost "Klub društvenih igara", a neki su bili od samog otvaranja pa do iza 22 sata - svaka čast!
Klinci su se prvo uhvatili igara koje su naučili na INA-i i uglavnom s njima nitko nije imao posla, što je jako olakšalo nama starijima. Pojavilo se i par ljudi koje nismo do sad poznavali jer su došli do informacija preko Facebooka. Dam Dam se pokazao kao pravi domaćin pa ih je uveo u pravila Istanbula i Caribika.
Bilo je čak i onih koji su došli, prošli malo Aulom i otišli jer nije bilo praznih stolova. Da, to je bio još jedan problem. Obično sam imao otključane dvije učionice, ali eto ovaj puta smo imali pristup samo jednoj učionici i nismo imali dovoljno stolova za sve sudionike kada su se kasnije predvečer pridružili Sisčani. U tom trenutku smo bili non stop puni i užitak igranja je bio na vrhuncu.

Mene su opet iznenadile dvije gošće iz Zagreba, naša Suzi i njezina prijateljica koje sam prvo učio Tokaido koji ima se jako svidio, a kasnije smo se preselili za stol u hodniku gdje nas je Slavica naučila kako se igra Alchemicts. Uh koja teška igra za objasniti kako se igra. Moram priznati da sam tek pred kraj skužio kako igra funkcionira.



Ali bilo je zabavno kao i svaka druga igra u dobrom društvu. Mislav se prvo motao oko nas neko vrijeme i uglavnom (se ispostavilo) nas krivo savjetovao :-) pa smo kasnije teško izgubili od iskusne Slavice koja je i sama pozaboravljala pravila :-)
Dok smo mi par sati proveli na istraživanju jel dobro popit napitak od žabe i kokošje nogice prva ekipa iz Siska u vodstvu naše @Ahilyae su zaigrali Shadows over Camelot.



Jako im se svidjela igra i baš mi je drago zbog toga jer se mojoj ekipi i nije baš dopao.
Druga ekipa sa Igorom Milkovićem se uhvatila nekih labavih igara :-), pa je Mislav opet imao posla jer su htjeli isprobati Azul.
Poslije toga su zaigrali That's teh Question!



Opet neka "takva" igra, tu se pridružila i Slavica i ono što znam o igri je da su se smijali non stop :-)
Čaks i Dam Dam su naučili Čaksovog brata i njegovu ženu kako se igra Stone Age (i to vrlo temeljito u partiji koja je trajala kojih 3 sata :-) )



Dok smo mi čekali na završni okršaj večeri sa ekipom iz Siska (Mlinkom, Matom i Nixijem) prvo sam dečkima (Matti i Yelli) pokazao malu brzu igru Gheistes Blitz gdje nam se priključio i moj Frane(7) koji je osvojio čak drugo mjesto, a nakon toga smo nabacili Caribic s Axijem gdje je pobjedu odnio Yella. I ta im se svidjela.

I onda je došao čas za završni okršaj između dvije podmornice Ribe 1 iz Petrinje pod vodstvom kapetana Sadistika, First mate: Matta, Inženjer: Axi i Sonar: Yella (koji BTW više nikad neće biti na ovoj funkcji ;-) ) i podmornice iz Siska Lađa 1 pod vodstvom kapetana Igora, Inženjera Nixya i Sonara Mate. Prvu grešku sam učinio ja jer nisam upozorio svog inženjera da ne smije pokrižati cijelu sekciju naše podmornice gdje smo sami sebi zadali prvo oštečenje na našoj podmornici :-) Nakon toga je uslijedilo dugotrajno lovatanje po većoj Alfa mapi. U jednom trenutku su nam zadali i prvi direktan pogodak i iz očaja smo uzvratili i napravili tek jednu štetu. Taman kad smo se pripremili zadati još jedan udarac dečki su na slijepo opalili svoj torpedo koji nas nije direkto pogodio ali je bilo dovoljno da nam napravi završnu štetu koja je potopila petrinjsku podmornicu. Bilo je puno smjeha i bilo je super zabavno. Također, sad sam vidio da smo u prošlim partijama neke stvari igrali potpuno krivo pa smo zato i mogli onoliko pucati i raditi stvari na zadnjem druženju. Završili smo negdje prije 2 sata u noći i onda još dobrih pol sata do 45 minuta pospremali pa se zaputili kući. Od početnog splasnutog stanja gdje sam bio opet ljut jer sam mislio da neće nitko doći došlo je do toga da ovo bude jedan od boljih DDI-a u Petrinji, barem za mene.
Ono što me sad malo kopka, puno ljudi je pitalo kad će biti sljedeći DDI pa ćemo se malo popričati, ja imoja ekipa, ima li smisla raditi još i treći eventu u jednoj godini jer je većini koja bi opet htjela doći onaj kasno jesenski DDI predaleko. Pa ajde, vidjet ćemo... ;-)
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 4):
madcow1982dendarii42Valsimdado
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: 11. Dan Društvenih Igara u Petrinji (16.3.2019.)

Post Postao/la kockica »

Djeca su bila stvarno super, čudio sam kako bi ih roditelji ostavili u školi i otišli, također sam bio iznenađen igrama kojih bi se primili, ali da, posve sam zaboravio na INA.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
sadistiko
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”