3 Kralja (5.1. na 6.1.2019.)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2019.)

Post Postao/la sadistiko »

ma samo ponesite ;-)
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2019.)

Post Postao/la dlakar »

Ja sam neki dan stao na vagu. Pokazalo je 95,6 kila. Dsli to znači da sam postao teškaš?
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
juri006
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2019.)

Post Postao/la dlakar »

Blagdanski plodovi tora su učinili svoje...uživajte u igranki, možda vam se iduće godine pridružim...
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2019.)

Post Postao/la dlakar »

Ajme šta pijani kreten piše po forumu...
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
juri006
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2019.)

Post Postao/la sadistiko »



I ove godine ponavljamo naš HC event samo za najzagriženije igrače. Uz igrače boardgameove uvijek se nađe još pokoji igrač PC igara.



Za početak se odigrao jedan Yspahan, nakon čega se počela okupljat ekipa za Twilight Imperium IV, ali pošto nas je za jednu partiju bilo previše, a za dvije premalo dvojica su otpali iz partije.



Za drugim stolom se okupila druga ekipa za Trough the Ages: New Story.



Dok je još bilo djece odigrali smo par partija Caribika. Za četvrtim stolom su došli još neki mlađi igrači pa su isprobali Container, ali nisu odigrali do kraja. Nakon toga je došla još jedna cijela obitelj gdje su oni odigrali par partija Tales & Games: The Hare & the Tortoise. Ekipa mladih igrača je još odigralo par manjih igara: Caribic, Tales & Games: The Hare & the Tortoise, Yspahan i možda još koju.



Cijelo to vrijeme se TI svemir tek pripremao za epske borbe.



Bilo je tu i raznih prevrta gdje je jedan igrač izbačen sa stola. Tta je isto išao spooooooro zahvaljujući našem Dam Damu. Napokon sam i ja uspio sakupiti bar 3 člana moje posade podmornice i suprotni tim pa smo udarili Captain Sonar.



U prvoj partiji smo brzopotezno se iztorpedirali i to je bilo to. U drugoj partiji je bilo puuno uzbudljivije i partija je dosta potrajala. Novi radio operater mi je odlično odrađivao posao, a ni glavni inženjer nije bio loš. Na kraju smo u isto vrijeme lansirali torpeda i poginuli u istom trenutku (ako je to uopće moguće po pravilima :-) ).
Ekipa iz Siska je došla dosta kasno ali su se uhvatili dobre igre: XCOM. Brzo su savladali pravila i čak uspjeli završiti misiju u prvoj partiji, kapa dolje. ;-)



Bilo je već dosta kasno kad se završila partija Twilighta, a Trough the ejđisari su još tepli na veliko. Pa nikako završiti. Mi smo uspjeli okupiti novu ekipu za jednu partiju Scythe-a u 7 igrača.



Krenulo je polako, a taman kad se počelo zagrijavati Mlac je odlučio napustiti igru. Za jednog igrača smo našli zamjenu nakon što je Tta završio (nakon punih 8 sati!!!). A za druga dva napuštena igrača smo se stalno izmjenjivali i odigravali njihove poteze što je unijelo baš zanimljive situacije.
Za drugim stolom nakon TI-a se igrao Clash of Cultures i oni su završili svoju partiju prije našeh Scythe-a.



Naša partija je završila oko 5 sati i tu smo završili igranje.



Kolega iz Karlovca, moj sin i ja smo napuhali madrace i odspavali do skoro 11 sati i pokupili ostatke i pobrali se doma. Bilo je super, hvala svima koji su došli i nadam se da će drugi puta doći i oni koji nisu uspjeli doći ove godine.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 12):
kockicadadoAntomonShichjuri006ValsimdlakarkibokyAnwiStips i još 2 korisnika
slika
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”