3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la sadistiko »

uf, ovaj party je ispao baš dobar!
Upravo sad smo stigli doma.
Hvala svima koji su nam došli, nadam se da su se dobro zabavili!
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
kiboky
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la sadistiko »

Ahilija, jebem ti sve, sad sam se sjetio da nisam ponio Forbidden Desert, sorry!!!
I ovdje pozivam sve one koji su opalili koju fotku da sve trpaju u moj album na Facebooku da sve okupimo u jedan kup. Pa ću onda ovdje dat link da se vidi kak je bilo, a bilo je toliko super i toliko ljudi da smo imali i jedan izdvojeni stol u jednoj od učionica jer nije više bilo mjesta u auli škole :-)
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la dlakar »

Ma ti si bio pijan...pa sve prazno je bilo...sta rakija ucini od covjeka....jos ja gledao s kim ti to pricas. Nikog oko tebe a ti nesto objasnjavas. Svasta....
Dolazim i iduce godine....ali ne na Dune...:)
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post (ukupno 2):
sadistikoAhilya
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la Valsim »

Daj opali i koji opis ako stigneš i uhvatiš vremena :) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la sadistiko »

Treba doći sebi, al bit će, bit će...
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la Valsim »

Ma samo polako, nije žurba ;) . Fotke su odlične :thumbs .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la sadistiko »



Evo i link na slike
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la kockica »

Dune je klasik, ali ipak prevazidjeni premda mi je iznenadjujuce kako je igra mojeg godista bila tako inovativna. Podsjeca na game of thrones, ali meni osobno ne leti takav tip igara. Igralo se sa 6 igraca, ali nisu bila zadovoljena dva preduvjeta:
A) koncentracija umjesto rakije
B) poznavanje pravila

Na kraju sam smislio ingeniozan plan za zavrsetak, ali koji su ostali iskoristili protiv mene. Pizde!

Igrao se scythe sa 5 igraca. Dva sadistikova frenda, premda su stalno galamila jedan na drugog, zapravo su bili udruzeni u zlocinacki pothvat da jedan od njih pobijedi, pa se tako i desilo, cista pobjeda na galamu i iscrpljivanje.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post (ukupno 3):
dlakardadosadistiko
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la sadistiko »

Evo ukratko i službena vijest :-)
Ovo se valjda desi jednom u 5 godina, da većina koji se najave da će doći stvarno i dođu.
Kockica je stigo već u samo otvaranje i nanesao nam rakije, vjerojatno za cijelu sezonu! Hvala Kockica, na zidu ćemo uklesat tvoje sveto ime kako si nas dobro donirao :-)
Uskoro su stigli i drugi gosti. Prvi dogovoreni stol Dune se postavio i krenulo je objašnjavanje.



Čaks, Matta, Dejan, Dlakar, Kockica i ja. Dlakar nam je objašnjavao pravila, mada sam ja prečesto morao odlazit od stola i pozdravljat novopridošle, pa popi rakiju s ovim, pa s onim i eto teško je tako pratiti igru kalibra Dune. Moram priznati da mi igra nikako nije legla i više sam se borio s igrom nego s drugim igračima. Ali svakako bi joj dao još priliku ali na nekom mirnijem mjestu. Cijelo vrijeme je uz stol bio i Mlac koji je bio tumač pravila :-)
Drugi stol do nas je ekipa iz Siska krenula igrati Tokaido.



Treći stol od nas se okupilo 7 igrača za Twilight Imperium i mada je Miljenko ponio TI4 pošto ih je bilo 7 odlučili su se ipak za moju verziju Twilighta 3.



Ovdje je bilo dosta igrača s foruma. Boris, Kiboky, Epic, Miljenko, Tomislav, Denis2000, ne znam sad ko im je bio 7. igrač. Uglavnom u samo 4 sata Tomo ih je srokao kao bebače.

Druga ekipa iz Siska je bila na 4. stolu i oni su se orijentirali više na light naslove. Prvo su isprobali Tiny Epic Kingdoms.



Od LAN dijela, sve se svelo na samo dva preostala igrača:



Ali dečki su uredno odradili bez prestanka do samog kraja oko 4:30.

Nakon 4 sata igranja Dune je naglo završio jer su se ujedinili Harkoneni, Fremeni, Atreidi i Car, dok su prevrtljive vještice i ja izvisili.

U međuvremenu se pokrenuo još jedan stol s Terraforming Marsom. Igrali su Sven i Mario.
U jednom razredu se separirala ekipa koja se uhvatila Power Grida.



Ovo je vjerojatno bila najduža partija na eventu. Dečki su je uz puno buke i rakije produžili na punih 5 sati, a po rezultatima vidim da je bilo napeto.

Nakon Dune pet igrača od Dune ekipe se uhvatilo u koštac sa Scythe. Igrali su Mlac, Matta, Dejan, Dlakar i Kockica. Ja sam se pridružio Svenu i Mariju pa smo zaigrali Goldbrau. Iako sam im dosta loše objasnio pravila, mislim da nismo puno odstupali od pravila. Bila je dosta knap partija i na kraju je Sven pobijedio iako se cijelo vrijeme bunio na mene da puštam Marija da pobjedi koji je na kraju za par talira bio zadnji.
Kad je i ta partija završila dosta ekipe se već razišlo.

Ahilya i njen stol su dosta dugo igrali Saboteur. Bome se ne sjećam što su još igrali, nek sama dopiše. Žao mi je što sam je zaboravio ponuditi s likerima koje sam donio baš za nju, a šta ćeš previše ljudi, previše popivenih rakija i zdravica ;-)



Kad su već skoro svi otišli, za kraj smo Mlac, Matta i ja bacili Tales & Games: The Hare & the Tortuse, dvije parije gdje su pobjedili Matta u prvoj i Mlac u drugoj.

Što reći? Stvarno sam vesel što se toliko punokrvnih igrača odazvalo mom pozivu i što su potegnuli iz raznih krajeva. Kockica čak iz Rakovice! Svaka čast. Hvala svima i dabogda se dogodine sastali u još većem broju! :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 9):
kibokyValsimdadodgalesic2000kockicastokaneuromancerdlakarKilla
slika
kiboky
Reactions:
Postovi: 52
Pridružen/a: 31 lis 2017, 20:01
Ima zahvala: 100 puta
 pohvaljen: 35 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la kiboky »

Bilo je Epic!😎
Ovi su korisnici zahvalili autoru kiboky za post:
sadistiko
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”