3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la Ahilya »

sadistiko je napisao/la: 06 sij 2018, 10:35 Ahilija, jebem ti sve, sad sam se sjetio da nisam ponio Forbidden Desert, sorry!!!
Dobro da nisi, iz dva razloga:

1. Ionako smo cijelo vrijeme igrali moje igre jer nas je bilo 8 i bilo nam je žao razdvojiti se. :ljubav

2. Kad su čuli da sam između ostaloga predložila da poneseš Desert svi su se naježili od pomisli da bi to opet igrali. Tak nas je igra zgazila prošli put...

Ali nije mi žao što sam te tražila da poneseš koju od tih igara jer su i moji odigrali Tiny epic prije nego smo se kompletirali i vidjela sam da su Milka i ekipa nešto igrali. Uvijek treba imati i nešto što se može odigrati u manje od 6 sati. :bleh

Velika hvala dlakaru što je ponio Dungeon petz! Nismo uspjeli odigrati (opet - previše nas je bilo, a i toliko je detalja u igri da mi je bilo žao odigrati ofrlje, radije bih na miru proučila pravila i igrala kak spada), ali sad sam 120% uvjerena da ju želim. :thumbs Drago mi je i što smo se upoznali, voljela bih da sam uspjela upoznati i ostale forumaše. Drugom prilikom, nadam se. :)

Bilo je stvarno puno ljudi! Već puki pogled na parkiralište je postavio upitnik na ono "event poluzatvorenog tipa". :D I hvala na navodnim likerima, vjerujem da su bili odlični. :mrgreen:

Da, ja uvijek nosim svoje igre za puno ljudi koje ne uspijemo često igrati jer se više ne okupljamo tako lako, a i uvijek nam je drago kad nam se netko pridruži. Nismo puno toga igrali, samo je sve jako dugo trajalo. :D Tako to obično kod nas bude, zato se i bojim 6h+ igara, kod nas bi to bilo 10h+. :D Igrali smo po dvije partije Sabotera s ekspanzijom i Dixita.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ahilya za post (ukupno 2):
sadistikodlakar
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la dlakar »

Eto samo da i ja kazem par riječi o Dune. Nikako se nebi složio da je to prevaziđeni klasik. Apsolutno konkurira današnjim igrama tog žanra. Problematika je u preopširnim pravilima i velikom udjelu metagaminga. Za pravo iskustvo je potrebno dobro poznavati tematiku i provesti puno vremena u proucavanju pravila. U ovoj situaciji je igra postala mučenje i vjerujem da smo svi čekali da se što brže privede kraju... Možda joj i pružim još koju šansu, ali nekako mislim da ću uvijek rađe izabrati nešto drugo. Bio sam toliko iscrpljen da kad je doso Scyhte na red, nisam pojma imo sto radim. Po prvi put u zivotu sam odigro igru a da nisam do samog kraja znao sto i kako se boduje! :)
Sto se eventa tice, stvarno je bio pun pogodak. Nisam se previse udaljavo od naseg stola, tako da mi je zao sto nisam bolje upozno ostatak ekipe. Vjerujem da ce bit jos prilika.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post (ukupno 2):
sadistikostoka
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: 3 Kralja (5.1. na 6.1.2018.)

Post Postao/la sadistiko »

Čisto nešto totalno nevezano ali zanimljivo.
Sinoć se Dam Dam i ja našli kod mene da odigramo jedan Mars, a kad mi je žena rekla da će nam se pridružiti ona i naša kuma Maja dok dođu s pića u gradu onda smo Dam Dam i ja prvo udarili jedan Scythe u 2 igrača. Onda smo morali opaliti Town Center pošto smo prebrzo završili. Na kraju smo opalili dvije partije. Kad su cure došle onda smo udarili na Mars. Uf, već je prošla ponoć i svi smo već bili izmoreni ali smo je odgulili i završili u 4:30 :-)
Dakle dva dana za redom maraton!
I onda još jutros u 8 na badminton :-)
A sad idemo kod punca, a tamo obavezno bacimo barem koji Dominion ;-)
Živili...
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
dado
slika
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”