Rikon 2017.

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Rikon 2017.

Post Postao/la Valsim »

slika

Ove godine se u organizaciji udruge “3. zmaj” održava okrugli dvadeseti po redu Rikon 2017.

Mjesto održavanja nam je već dobro poznati Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci (Sveučilišna avenija 4).

Vrijeme održavanja od 06. do 08. listopada 2017.

Za sve one koji ne znaju. Rikon je konvencija fantastike koja se u Rijeci održava od 1997. godine u prvoj polovici listopada. Cilj konvencije je promoviranje fantastike u književnosti, filmskoj i likovnoj umjetnosti te upoznavanje i edukacija korisnika o temama vezanim ili bliskim poljima znanstvene fantastike, fantasyja, horora i najnovijih dostignuća u znanosti.

Program konvencije se sastoji od predavanja iz raznih znanstvenih područja i popularne kulture, okruglih stolova, prezentacija knjiga i časopisa, literarnih i umjetničkih radionica, projekcija amaterskih filmova kao i igraonica strateških i društvenih igara.

Manifestacijom Rikon se objedinjuju kulturni, zabavni i znanstveni sadržaji te potiče mlade na konstruktivno druženje. Sadržajem konvencija promiče literarnu, filmsku, glazbenu i likovnu umjetnost te na atraktivan i publici pristupačan način predstavlja znanost i znanstvena dostignuća.

Tema ovogodišnjeg Rikona, u čast okruglog dvadesetog rođendana udruge “3 zmaj”, bit će pogađate zmajevi. I to zmajevi svih vrsta, oblika i veličina.

Što se tiče nas, mi ćemo se potruditi priuštiti Vam sate i sate dobre igre i zabave uz našu bogatu kolekciju modernih društvenih igara, i ljubazne i pristupačne volontere koji će vam biti na raspolaganju oko pravila i bilo kakvih nedoumica.

Detaljnije informacije o programu i gostima Festivala mogu se naći na web-stranici www.rikonrijeka.com

Prošle dvije godine je bilo fenomenalno, a vjerujemo kako će po bogatom i raznovrsnom programu tako biti i ove godine.

Vidimo se u Rijeci na Rikonu 2017.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Rikon 2017.

Post Postao/la kockica »

Oho, taman sam u Rijeci taj vikend, nadam se da ću doći na ovo!
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: Rikon 2017.

Post Postao/la Studioworks »

Ako sve bude po planu cijelu subotu sam gore :)
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Rikon 2017.

Post Postao/la Valsim »

Oho. Ljudi pa onda se vidimo i družimo :) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Rikon 2017.

Post Postao/la Antomon »

Kako stoje stvari, vidimo se.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Rikon 2017.

Post Postao/la kockica »

Samo da provjerim, zena i ja (eventualno djeca) smo voljni doci ali dolazak ovisi i o nekim drugim faktorima pa me zanima - vi ste sve dane tamo? I u kojem vremenu?

Btw, vec 11 god ne zivim u rijeci, sveucilisna avenija je tamo di je bila vojarna na trsatu?
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: Rikon 2017.

Post Postao/la docich »

da. di je bio ulaz nekeda je sada siva zgrada (faks za umjetnost), a iza njega je zuta zgrada (najvisa) e tu je filozofski i rikon
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Rikon 2017.

Post Postao/la kockica »

Ok, i mislio sam si. Jos samo da mi vrijedni volinteri jave kada su tamo :-)
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Rikon 2017.

Post Postao/la Valsim »

Ei hei. Mi smo na Rikonu petak i subotu.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Rikon 2017.

Post Postao/la kockica »

Moram priznati, vise bi mi pasala nedjelja, ali probat cu progurati subotu. Do kada ste navecer?
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”