Olympos

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Odgovori
Avatar
Karo
Reactions:
Postovi: 133
Pridružen/a: 17 kol 2014, 21:25
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 67 puta
 pohvaljen: 218 puta
Kontakt:

Olympos

Post Postao/la Karo »

Hej,

nisam najavio ranije, možda sam trebao, no često je put do Osijeka svima osim onima iz Osijeka, predugačak, težak i naporan. Naša konvencija Olympos je za par dana. To je konvencija čiji je primarni fokus druženje uz društvene igre. Radimo na ideji Olimpijskih društvenih igara. Naime uz rukotvorine naših članova podijeliti ćemo oko 30 nagrada povezanih uz zlatne meeple. Sljedeće godine će event biti puno, puno veći i na neki način ovo nam je test run. Isprike što nisam najavio ranije, za one koji bi potegli na ovaj daleki put, bez obzira na udaljenost. Ovaj hobi je nešto posebno i ja osobno cijenim svaki trud osobe u njemu i posebno vas u igranju koji ste nastali u vrijeme kada je ovakva scena na neki način u HR pomalo zamrla. Daleko da ne postoji Sfera, koji guraju Sferakon i sve ostale Udruge u HR koji imaju svoje konvencije no moja filozofija se svodi na održanje domaće scene i tjedno druženje više nego konvencije na klasičan HR način. Pokušavamo ovdje tu priču dovesti u obiteljsku atmosferu druženja uz društvene igre, a koegzistenciju ovakvog okruženja Udruge osiguravaju jedne drugima uz naravno konvencije i zbivanja koja su izvan njihovih okruženja. Genijalna stvar koju ste vi napravili sa Meeple Cornerom je ono o čemu mi maštamo. Svoj prostor koji možemo urediti na naš specifičan način i nešto na što bi mogli računati kada mi želimo. Tako da znate da cijenimo svakog od vas na forumu i sve Udruge koje se bave općenito našim hobijem, ali nismo se oglašavali dok ne vidimo kako bi to izgledalo u malenim okvirima Osijeka i znatiželjnika.

Link na facebook event:
https://www.facebook.com/events/690165267822908/


P.S.
Ovisnik sam o Malim oglasima vašeg foruma i na dnevnoj bazi provjeravam što je na prodaju. Mislim da sam više na ovom forumu nego bilo gdje drugo na netu, uz bok Facebooku :)

LP

Slaven Karakaš,
predsjednik Kluba Titan Atlas iz Osijeka
Ovi su korisnici zahvalili autoru Karo za post (ukupno 7):
sadistikogrofkockicaValsimdadoShichStips
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Olympos

Post Postao/la Valsim »

Pozdrav našim prijateljima iz Osijeka i Kluba Atlas :-) . Baš sam jučer naletio na Forumu.hr na vijest o konvenciji i više nege ugodno se iznenadio opsegom projekta. Pogotovo po pitanju trajanja i organiziranja turnira s toliko lijepih nagrada. Svaka čast :-) . Držimo vam fige za još jedan dobro odrađeni događaj i jedva čekamo vidjeti fotke i pročitati izvještaj :-) . Nadam se da će se pružiti prilika pa vas put nanese do nas da vas ugostimo u našem prostoru. Jednako tako i da se nekome od nas pruži prilika pa i mi posjetimo vas :-) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Karo
Reactions:
Postovi: 133
Pridružen/a: 17 kol 2014, 21:25
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 67 puta
 pohvaljen: 218 puta
Kontakt:

Re: Olympos

Post Postao/la Karo »

Hvala na lijepim željama i dakako da ću se potruditi donijeti izvještaj i podijeliti jedan dio atmosfere sa vama. Posao mi trenutno dopušta, a i nadam se sve ostale prilike da ću doći do vas već na Sferakonu, a i zasebno u Meeple Corner. Danas objavljujemo nagrade koje su rukotvorine naših članova i vrlo dojmljivo, meni osobno, izgledaju. Što se tiče posjeta, naravno da ste svi dobrodošli kod nas, kad god budete posjećivali Osijek iz kojeg god razloga, a lijepa prilika će biti i naravno ako ne ovaj Olympos onda sljedeće godine, kada nadam se poučeni ovim budemo točno znali na čemu smo sa konvencijom i kapacitetima.
slika
Avatar
Karo
Reactions:
Postovi: 133
Pridružen/a: 17 kol 2014, 21:25
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 67 puta
 pohvaljen: 218 puta
Kontakt:

Re: Olympos

Post Postao/la Karo »

Možete sudjelovati u Golden Meeple nagradnoj igri čak i ako niste na Olymposu! Šaljite nam kreativne slike kako vi provodite Međunarodni dan igara na ploči (29.4.) i na kraju Olymposa (30.4. u 20 sati) ćemo objaviti sve slike i sretnog dobitnika kojem ćemo poslati nagradu!

Šaljite nam slike na [email protected] u subotu 29.4. od 10 sati do 20 sati!

Sretno!
slika
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”