GAME DAY Rijeka

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

GAME DAY Rijeka

Post Postao/la docich »

Pozdrav ekipa, evo da najavim prvi ovogodišnji game day u Rijeci.

https://www.facebook.com/events/102402173605591/

Ako je tko u blizini neka navrati!!!
Ovi su korisnici zahvalili autoru docich za post (ukupno 2):
Valsimsadistiko
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: GAME DAY Rijeka

Post Postao/la Shich »

Kako je ovo prošlo? :)
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: GAME DAY Rijeka

Post Postao/la docich »

Nazalost, nije bas dobro proslo. Dosta sam se razocarao jer (po mom misljenju) program je bio dobar. Bilo je 20tak ljudi. Mozda je bio krivi tajming jer je to doba maskara u ovom kraju ili ne znam mozda ljudima nije bilo interesantno ili mozda je vrijeme bilo nezgodno (sub od 2 do 8). nisam ni sam pametan.
prije sam odrzavao ponedjeljkom navecer gameanje i to je bilo dosta posjeceno, pogotovo na pocetku pa sam mislio da ce ovo bit ljudima jos interesantnije. bilo je turnira sa nagradama, tombole. bo
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GAME DAY Rijeka

Post Postao/la grof »

docich je napisao/la: 22 vel 2017, 13:31 prije sam odrzavao ponedjeljkom navecer gameanje i to je bilo dosta posjeceno, pogotovo na pocetku pa sam mislio da ce ovo bit ljudima jos interesantnije. bilo je turnira sa nagradama, tombole. bo
Izgleda da ljudima uopće ne smeta što je to radni dan. Imam neko mišljenje da ljudi subotom pronađu neku drugu zanimaciju jer ih je subotom obično pregršt, a baš preko tjedna nema nekih događanja, pa ljudi radije tada dođu na gaming. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Gordan
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: GAME DAY Rijeka

Post Postao/la docich »

moguce da je i to
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: GAME DAY Rijeka

Post Postao/la Studioworks »

Od kada sam se "bacio" u organizaciju evenata i aktivnije se počeo baviti hobijem u udruzi Zaigrana Koza, a sada u igraonici Valdragon u Puli mi je najbitnija stvar bila da sve bude u potpunosti besplatno. Iako realno nije puno dati 20 kn za upad i još dobiti cugu i tombolu, ali to sigurno može odbiti određeni broj ljudi.

Vidim i da event na Facebooku nije najbolje ishendlan. Ako želiš biti viđen na Facebooku moraš uložiti koji dollar za boostanje postova. Vidim i da je Carta Magica kao sponzor dosta slabo izreklamirala to, isto i Klub Bačva. Osim toga smatram da je jako bitno imati stalni gaming jednom tjedno pa da se preko toga polako gradi community koji će sigurno doći na veći gaming event.

Cover za event na Facebook mi isto nije najbolje sjeo. Koliko vidim dobar dio eventa su bili board gameovi, a u coveru ih uopće nema. Više mi izgleda kao video gaming event.

Event na Facebooku je napravljen 17.1., a event se održao 21.1., što je definitivno pre kratko razdoblje postojanja eventa na Faceu, pogotovo ako ne plaćaš reklame i postaš malo postova.

Teško mi je povjerovati da u Puli, koji je 4 puta manji grad od Rijeke, postoji interes za board gameovima, card gameovima, warhammerom i rpgoom i da svaki tjedan igraonica Valdragon i Zaigrana Koza budu puni posjetitelja (ukupno se sigurno vrti 70-ak ljudi i stalno ima novih), a u Rijeci dođe 20 ljudi na event. Redovito u Puli na DDI imamo i po 300-ak posjetitelja, na Star Wars dayu više od 700, možda 800.

Mislim da je u ovom slučaju pitanje nešto slabija priprema i organizacija eventa. Kada to poboljšaš sigurno će i broj ljudi biti puno veći, a samim time i event puno uspješniji. Pošto sam u zadnjih dvije i pol godine sudjelovao u organizaciji gotovo svih evenata Zaigrane Koze, a bilo ih je puno, a sada sam dio organizacije nove igraonice Valdragon u Puli, slobodno se javi ako ti treba poneki savjet. (upoznali smo se na zadnjem Istrakonu). Pozdrav.

Edit: I da, još nešto. Vidim da si se razočarao, ali definitivno nemoj odustati. Ako ti je gušt to raditi obavezno nastavi i što prije nađi još pokoju osobu da radite zajedno.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Studioworks za post:
kockica
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: GAME DAY Rijeka

Post Postao/la docich »

vjerujem da si u pravu sta se tice ulaznice. ljudi u nacelu sve vole free.
sta se tice najave u potpunosti se slazem, ali taj dio je rjesavala bacva i koliko znam bio je i placen oglas.
sve sta si rekao u potpunosti potpisujem.
da da upoznali smo se na istrakonu (nadam se da se vidimo i na ovom).
to mi je gust inace se nebi toga ni uhvatio, ali nisam ni priblizno mislio da ce mi toliko vremena to uzeti. isto tako jako je tesko naci nekog pomagaca stalnog i pouzdanog. za sada imam samo jednog koji uvijek uskace a i da ne zaboravim na zenu koja isto tako uskace cim moze.
necu odustat ali mi se cini da bolje prolaze manji eventi u tjednu. tako da ce veci event poput ovoga malo pricekati.
hvala (javim vi se vezano za savjete oko buducih evenata)
Ovi su korisnici zahvalili autoru docich za post:
Studioworks
djoni_gitara
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 pro 2016, 14:49
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 5 puta

Re: GAME DAY Rijeka

Post Postao/la djoni_gitara »

ja sam iz rijeke i dosao bi bio da sam znao za taj event. ovaj post od 21.1 sam vidio 22.1.
mozda da je ovaj post stavljen koji dan ranije onda bi ga vidio i sigurno dosao!

slazem se s komentarom da je subota nekim ljudima nezgodna. to je tocno. ako je vani sunce i ja sam vise vani nego unutra, tako da mi nije cudno da je to mozda isto faktor nekim ljudima.
volio bi doci na drugo game day ali nadam se da cu za njega cuti na vrijeme.
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: GAME DAY Rijeka

Post Postao/la docich »

bit ce na fejsu i tu na forumu, ali ako zelis mogi ti poslat i pm
hrky000
Reactions:
Postovi: 53
Pridružen/a: 09 ožu 2017, 12:51
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 96 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: GAME DAY Rijeka

Post Postao/la hrky000 »

evo nažalost ni ja nisam vidio event :X
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”