8. DDI u Petrinji (10.12.2016.)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: 8. DDI u Petrinji (10.12.2016.)

Post Postao/la Nuuq »

Samo sam vam ja falio. Priznajte.

Live long and prosper.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: 8. DDI u Petrinji (10.12.2016.)

Post Postao/la sadistiko »

Nuuq je napisao/la:Samo sam vam ja falio. Priznajte.
Pa....
ma nisi :-P

...šalim se

Čekamo mi tebe kad ćeš opet naletiti u Petrinju ;-)

Ovaj puta smo imali Enkidu specijalnog gosta iz Splita. Baš mi je drago da nam se ovog puta pridružio.
Imali smo i par stranaca, volontera iz raznih zemalja koji su na razmjeni u petrinjskoj udruzi X.
Žalim samo što su se Petrinjci opet pokazali kao zaostao narod. I opet je bilo više "stranaca" nego ljudi iz same Petrinje. Ovog puta smo imali jako veliku ekipu iz Siska koji su ostali do samog kraja i rado su pomogli oko spremanja cijelog prostora, a od moje silne ekipe su tu bili samo Dam Dam i Yella, dok su ostali eskivirali, sramota! Radi toga sam ljut, ali kako ovaj puta nisam ništa ni očekivao, rekao sam si, kako bude bude i baš me briga ako budemo mi sami odigrali par igara. Skoro pa je tako i bilo, ali smo se barem mi naigrali ako ništa drugo.
Sljedeće druženje zakazano za 3 Kralja kad će se igrati Twilight Imperium ili Eclipse ili nešto u tom stilu i obimu.
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: 8. DDI u Petrinji (10.12.2016.)

Post Postao/la kockica »

Ma to, tak se treba postaviti u zivotu. Ti uzivaj, drugi neka pate! Bitno da ste se zabavljali :-)
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: 8. DDI u Petrinji (10.12.2016.)

Post Postao/la Valsim »

Nuuq je napisao/la:Samo sam vam ja falio. Priznajte.

Live long and prosper.
Pa ja sam sve do negdje 20h mislio da ćeš ti iskrsnut od nekud i pojavit se :-) .
sadistiko je napisao/la: Žalim samo što su se Petrinjci opet pokazali kao zaostao narod. I opet je bilo više "stranaca" nego ljudi iz same Petrinje. Ovog puta smo imali jako veliku ekipu iz Siska koji su ostali do samog kraja i rado su pomogli oko spremanja cijelog prostora, a od moje silne ekipe su tu bili samo Dam Dam i Yella, dok su ostali eskivirali, sramota! Radi toga sam ljut, ali kako ovaj puta nisam ništa ni očekivao, rekao sam si, kako bude bude i baš me briga ako budemo mi sami odigrali par igara. Skoro pa je tako i bilo, ali smo se barem mi naigrali ako ništa drugo.
Ma da, ne sekiraj se druže. Mi koji smo bili nam je bilo super, a oni tko im kriv. Ma znaš što, kada vide koliko dolazi stranaca i ekipe iz okolnih gradova, početi će dolaziti i domaći u većim brojkama.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: 8. DDI u Petrinji (10.12.2016.)

Post Postao/la Valsim »

Izašao je i nešto detaljniji izvještaj za sve one koje zanima kako je bilo :) .

http://igranje.hr/osvrti/bili-smo-8-dan ... a-petrinja
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”