Humanitarno igranje: KBC Osijek

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Odgovori
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Humanitarno igranje: KBC Osijek

Post Postao/la Darkseid »

Subotu 16.07 u Prostoru Bogovićeva aka naša igraona od 17h

Dragi gameri i oni koji tome gravitiraju

Ljeto je u vrućem valu došlo u Zagreb i kao obilježavanje zavšetka odlične sezone promocije boardgaminga, u kojoj smo imali fenomenalne odazive na 9. DDI-ju u Zagrebu, na SFeraKonu i Fantasy Conventionu, uz odličnu posjećenost na novim subotnjim eventima organiziranog igranja, odlučili smo prirediti JOŠ JEDAN POSEBAN EVENT OVU SUBOTU!

Ova subota će biti u znaku trenutno aktivne humanitarne akcije o kojoj ste se imali prilike informirati na stranicama udruge: http://igranje.hr/udruga-cat/humanitarn ... kbc-osijek

KBC Osijek, Odjel pedijatrije, je bio dosta uništen u nedavnom jakom nevremenu, te je igraonica za mališane ostala potpuno uništena. Stoga, pozivamo sve zainteresirane na subotnje druženje uz društvene igre, uz tim volontera na raspolaganju za objašnjavanje, a usput nudimo priliku da donesete i donirate svoje stare društve igre i igračke pogodne za djecu (izuzetak su plišane igračke, radi moguće prisutnosti alergena). Ukoliko želite pomoći financijskim sredstvima u svrhu kupnje novih igara mališanima, možete donirati na ovom eventu, ili putem uplaćivanja na račun naše udruge:

Naziv: Udruga “Igranje”
Račun: IBAN HR1024840081106652120
Model i poziv na broj: HR00 01
Opis transakcije: Donacija igara za KBC Osijek – pedijatrija

Veselimo se vašem dolasku i zajedničkom ulaganju u što bolji oporavak malih pacijenata KBC Osijek!
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: Humanitarno igranje: KBC Osijek

Post Postao/la Enkidu »

Darkseid je napisao/la: usput nudimo priliku da donesete i donirate svoje stare društve igre i igračke pogodne za djecu (izuzetak su plišane igračke, radi moguće prisutnosti alergena). Ukoliko želite pomoći financijskim sredstvima u svrhu kupnje novih igara mališanima, možete donirati na ovom eventu, ili putem uplaćivanja na račun naše udruge:
Jel se može poslat poštom kako neka igra ? Ili donirat PayPalom ? Ili ja naručim kod vas i platim pošiljatelju PayPal-om ?

Darkseid je napisao/la:Ljeto je u vrućem valu došlo u Zagreb
Zato svi na more ili pod more ! :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Enkidu za post:
Valsim
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Humanitarno igranje: KBC Osijek

Post Postao/la grof »

Nažalost, nemamo karticu koja podržava PayPal, a kako smo udruga sa malim primanjima za sada nam se ne isplati otvarati još i Visu.
Ako smatraš da je igra pogodna za djecu do nekih 10 g. možeš je poslati i direktno poštom na adresu bolnice iako oni preferiraju da im mi šaljemo cijeli paket zbog neke birokracije koja donaciju mora pratiti (Pismo namjere). Njihova adresa je: Klinički bolnički centar Osijek (za pedijatriju), Josipa Huttlera 4, 31000 Osijek
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Humanitarno igranje: KBC Osijek

Post Postao/la Shich »

Enkidu je napisao/la:
Darkseid je napisao/la: usput nudimo priliku da donesete i donirate svoje stare društve igre i igračke pogodne za djecu (izuzetak su plišane igračke, radi moguće prisutnosti alergena). Ukoliko želite pomoći financijskim sredstvima u svrhu kupnje novih igara mališanima, možete donirati na ovom eventu, ili putem uplaćivanja na račun naše udruge:
Jel se može poslat poštom kako neka igra ? Ili donirat PayPalom ? Ili ja naručim kod vas i platim pošiljatelju PayPal-om ?

Darkseid je napisao/la:Ljeto je u vrućem valu došlo u Zagreb
Zato svi na more ili pod more ! :D
Možeš uplatiti na naš žiro račun. ;) A što se tiče igara, organizirajte prikupljanje na Fantastikonu i pošaljite u paketu direktno u Osijek.
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Humanitarno igranje: KBC Osijek

Post Postao/la Darkseid »

Ili ako si izvana i zato tražiš paypal javi se, ja imam paypal pa mozes meni pa cu ja na račun udruge da bude sve legalno :D
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: Humanitarno igranje: KBC Osijek

Post Postao/la Enkidu »

grof je napisao/la:Nažalost, nemamo karticu koja podržava PayPal, a kako smo udruga sa malim primanjima za sada nam se ne isplati otvarati još i Visu.
Nije sad bitno ali ako ikad odlučite da udruzi treba PayPal account ja imam PayPal account vezan na VISA Electron karticu od PBZ-a vezanu za PBZ debitni račun, dakle isto možete i vi. Račun i kartica ne koštaju ništa, samo opcionalni net banking plaćam 8kn mjesečno. Čisto kao savjet...

Shich je napisao/la:Možeš uplatiti na naš žiro račun. ;) A što se tiče igara, organizirajte prikupljanje na Fantastikonu i pošaljite u paketu direktno u Osijek.
Evo baš sam to predložio šefu udruge i on je rekao da je dobra ideja. Pa ćemo vidit šta će biti...
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Humanitarno igranje: KBC Osijek

Post Postao/la grof »

Za pravne osobe u RBA visa kartica se dodatno naplaćuje.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: Humanitarno igranje: KBC Osijek

Post Postao/la Enkidu »

Enkidu je napisao/la:
Shich je napisao/la:Možeš uplatiti na naš žiro račun. ;) A što se tiče igara, organizirajte prikupljanje na Fantastikonu i pošaljite u paketu direktno u Osijek.
Evo baš sam to predložio šefu udruge i on je rekao da je dobra ideja. Pa ćemo vidit šta će biti...
Drago mi je da mogu izvijestiti da je akcija prikupljanja donacija bila smashing success ! :D
Evo kutija za donacije kako je izgledala u petak naveče (nabavia sam kutiju u Tommya za 40 kn i napravia natpis na brzinu, i onda prorova po ormaru da nađem šta starih nepotrebnih igračaka, šteta što sam većinu pobacao ali ostao je ovaj lijepi autić) :




A ovako je ta kutija izgledala u subotu naveče :




Do nedjelje naveče je bilo skoro tri kutije stvari... Hvala svima koji su donirali !
Brale da mi je viditi face te dječice kad im ljetni Djed Mraz donese sve te igračke... :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Enkidu za post (ukupno 6):
ShichgrofblacxValsimRon_Swansonsadistiko
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Humanitarno igranje: KBC Osijek

Post Postao/la Gordan »

Evo kako su izgledale te 3 xxl kutije pri slanju u Osijek. Nešto preko 10kg igračaka. :)

Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post (ukupno 5):
ShichgrofValsimsadistikoEnkidu
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Humanitarno igranje: KBC Osijek

Post Postao/la Valsim »

I taj je veliki posao obavljen :-) .

Još jednom velike čestitke Splićanima na velikom srcu koje su pokazali ovom akcijom. Svaka čast.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 2):
GordanEnkidu
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”