FantaSTikon: Super H.I.K.

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: FantaSTikon: Super H.I.K.

Post Postao/la grof »

Valsim je napisao/la:Eto i to smo dočekali.

Sutra u 08:00 je na autobusnom kolodvoru na peronu 301 svečani ispračaj za Split :-) .

Vidimo se sutra na FantaSTikonu :-) .
Čuvajte račune od autobusa kako bi smo mogli trošak pravdati i pokriti putne troškove! (po mogućnosti tražite R1) ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Valsim
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: FantaSTikon: Super H.I.K.

Post Postao/la Valsim »

Evo da vas ne držimo u neizvjesnosti i javimo vam se kako je bilo.

Reći ću samo da smo sinoć do blizu 3 sata u noći slavili, a to samo može značiti da je bilo fantastično :-) . Slavili bi i do jutra da nije bilo posla još oko spremanja i završnog sređivanja.

Tri dana su proletjela zaista u hipu i u tako kratkom periodu smo upoznali tako puno super ekipe da smo naprosto oduševljeni. Grad Split zaista ima jaku igraću zajednicu, a zahvaljujući udruzi za fantastiku, igre i znanstvenu fantastiku F&ST stvari će biti još i bolje po tom pitanju.

Ne treba ni govoriti da je igraonica bila konstantno puna, a u nedjelju je jedna grupica od deset ljudi igralo Mascarade čak i na podu koliki je bio interes.
Lijepo je bilo vidjeti i neke poznate ljude iz Zagreba da su nas počastili i razvedrili svojim dolaskom.

Splićani su pokazali i da imaju iznimno veliko srce po pitanju humanitarnih akcija. Skupilo se tako tri impresivne kutije pune do vrha različitim igračkama i igrama. Vidim da me kolega Enkidu pretekao i postao već fotke u susjednoj temi.

Ekipa organizatora su zaista sve pravi i dobri ljudi, te nam je bilo pravo zadovoljstvo i čast organizirati s njima prvi Super H.I.K.

Htio bih se ovom prilikom zahvaliti Gordanu na super suradnji oko pripreme Super H.I.K.-a, pisanju najava, objava za medije itd. Također veliko hvala na velikoj požrtvovnosti, što je uvijek bio tu kada je trebalo pomoći i savjetovati.

Veliko hvala i Toniju, što se navozao po gradu za nas uzduž i poprijeko i uvijek bio tu da pomogne sa stvarima, makar spavao prijašnji dan i svega 2 sata.

Hvala i ostatku ekipe - Marku, Romani, Marijani, Jerku i svima ostalima na ugodnom društvu i što se niti u jednom trenutku nismo osjećali kao stranci.

A sada malo odmora, igre, zabave, druženja i naravno razgledavanje Splita. Puno morskih pozdrava iz Splita :-) .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 8):
ShichEnkiduGordanKillaWinkDickersonmiljenkoStudioworksStips
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 664 puta
 pohvaljen: 1026 puta
Kontakt:

Re: FantaSTikon: Super H.I.K.

Post Postao/la Deni »

Da, super je bilo. Pohvale na entuzijazmu i organizaciji. sve je bilo super.

posebno mi je bilo drago vidjeti ekipu iz Igranja s kojima sam se do nedavno cesto druzio po zagrebackim okupljanjima.

nadam se da se interes siri i da ce dogodine biti jos vise igraca i zainteresiranih :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Deni za post (ukupno 3):
KillaWinkDickersonValsim
slika
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: FantaSTikon: Super H.I.K.

Post Postao/la Enkidu »

Evo i foto dokaza koliko su se dobro (da ne kažem raskalašeno :D sopak ) zabavljali Valsim i ostatak Igranje ekipe...

Ovi su korisnici zahvalili autoru Enkidu za post (ukupno 4):
stokagrofValsimmiljenko
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: FantaSTikon: Super H.I.K.

Post Postao/la Valsim »

Ae al se poznaju granice raskalašenosti do koje se ide :-) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: FantaSTikon: Super H.I.K.

Post Postao/la Enkidu »

Ali ste se i pošteno naradili bome... Stalno u rovovima objašnjavali i demonstrirali igre, tek koji put sjeli sami uključit se u nešto... Evo dokaza i za to :





Prenesite ovoj curi sa slike koja je vodila i fenomenalni kviz Boardgame Douple Jeopardy sljedeće - kviz mi je bio stvarno zabavan (bolji nego Tonijev Geek Trivia kviz), kategorije i pitanja su bila kreativna, zanimljiva i raznovrsna, jedina mana je bilo poneko rijetko pogrešno rangiranje pitanja po težini (laka pitanja za 500$ i teška za 100$). Sve u svemu njih dvi su izvrsno obavile svoj posao.
A mi ćemo morati nekad napraviti revanš u onom RFTG-u stari moj, nakon toliko čekanja da nađem pravog protivnika (jer sam ja previše noob za RFTG fanatike Tonija i Gordana, a svi ostali su previše noobovi za mene) u onoj partiji sam skupia toliko malo bodova da me bilo sram (krivo je prokleto miješanje :) , u 30 karata nijednog jakog vojnog planeta...). Šteta što tada nije bilo vremena za još koju partijicu, al zato ćemo to morati jednom riješiti, mano a mano ! :twisted:

A evo i sve moje fotke i videi sa drugog Fantastikona koga zanima :

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 194&type=3

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1645805194

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1645805194

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1645805194
Ovi su korisnici zahvalili autoru Enkidu za post (ukupno 2):
ValsimWinkDickerson
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: FantaSTikon: Super H.I.K.

Post Postao/la thegrey »

Jeste tražili osobne prije odobravanja konzumacije alkohola :D
Enkidu je napisao/la:Evo i foto dokaza koliko su se dobro (da ne kažem raskalašeno :D sopak ) zabavljali Valsim i ostatak Igranje ekipe...

Ovi su korisnici zahvalili autoru thegrey za post (ukupno 3):
EnkiduGordanValsim
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: FantaSTikon: Super H.I.K.

Post Postao/la Enkidu »

thegrey je napisao/la:Jeste tražili osobne prije odobravanja konzumacije alkohola :D
Hehe, vidiš stvarno mladoliko izgledaju... Možda je trebalo... :D
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: FantaSTikon: Super H.I.K.

Post Postao/la Valsim »

thegrey je napisao/la:Jeste tražili osobne prije odobravanja konzumacije alkohola :D
A ne ne ne. To je varljiva fotka. Ta boca pive je već bila prazna kada smo došli do nje. Poslužila je isključivo za držanje vode. Časna pionirska :-D .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
Enkidu
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: FantaSTikon: Super H.I.K.

Post Postao/la Valsim »

Enkidu je napisao/la:Ali ste se i pošteno naradili bome... Stalno u rovovima objašnjavali i demonstrirali igre, tek koji put sjeli sami uključit se u nešto...
Heh a zato smo tu. To dolazi uz opis posla. Ako se uspije uhvatit vremena i odigrat nešto kratko sa strane, to je bonus :-) .
Enkidu je napisao/la: A mi ćemo morati nekad napraviti revanš u onom RFTG-u stari moj, nakon toliko čekanja da nađem pravog protivnika (jer sam ja previše noob za RFTG fanatike Tonija i Gordana, a svi ostali su previše noobovi za mene) u onoj partiji sam skupia toliko malo bodova da me bilo sram (krivo je prokleto miješanje :) , u 30 karata nijednog jakog vojnog planeta...). Šteta što tada nije bilo vremena za još koju partijicu, al zato ćemo to morati jednom riješiti, mano a mano ! :twisted:
Apsolutno, uvijek na raspolaganju za rematch ;-) .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 2):
WinkDickersonEnkidu
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”