1. Zagreb Fantasy Convention

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
LapinCretin
Reactions:
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 stu 2015, 23:40
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 82 puta

Re: 1. Zagreb Fantasy Convention

Post Postao/la LapinCretin »

Organizacija je bila kilava, čru, al s obzirom na first try, događaj je prošo semi-glatko. Bila sam ugodno iznenađena na uloženom trudu od strane organizatora, za prostor Udruge ( pošteni broj uredno složenih stolova, osigurane extra stolice, mali stolići predviđeni za display igara :thumbs ).

But……

Ono što me ostavilo šok-e, je stanje unisex sanitarnog čvora predviđenog za izlagače/goste. U sub u vrijeme max protoka ljudi sam zatekla gadni ručnik natopljen urinom na podu, smrtno stradalu školjku i sve pripadajuće 'mirise'. :facepalm :facepalm
Dakle, ovo smatram velkim failom organizatora, jer se ljudima doslovno smuči na prizor, a da ne velim i da kvari sveukupni dojam eventa.

slika

(disclaimer: nisam nikakvo razmaženo derište, posjetih kojekakve toi-toijeve i sl. užase u svoje vrijeme, tak da jedino što zahtjevam su osnovni uvjeti pristojnog održavanja/stanja predviđenog sanitarnog čvora za jedan, realno gledano, veći event sa poštenim protokom ljudi)

Ako ova info ikako i dođe do organizatora, samo oću reć, nastaviti s dobrom voljom, al ubuduće treba i pripaziti na sitne detalje. Posjetitelji/izlagači će bit sretniji, I guarantee it. :kava
Ovi su korisnici zahvalili autoru LapinCretin za post:
kockica
drwlad
Reactions:
Postovi: 66
Pridružen/a: 30 ruj 2014, 11:43
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: 1. Zagreb Fantasy Convention

Post Postao/la drwlad »

Studioworks je napisao/la:
Na što misliš pod "organizacij nije bila nešto"?
drwlad je napisao/la:
Organizacija i prostor nisu bili nešto za istaknuti
Pa više manje je sve bilo ok, gledao sam u više navrata kako organizatori psuju i jure kroz hodnike :D
manjak klime za vrijeme cosplay izbora, wc-i i neke sitnice su bile nelagodne ali za ostalo nemam primjedbi

Uglavnom mogu reći bravo svima na trudu, sve skupa mi je super bilo to popodne
slika
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: 1. Zagreb Fantasy Convention

Post Postao/la Enkidu »

Studioworks je napisao/la:Može neki report za nas koje na žaost nismo mogli biti tamo?
Evo moj opširan report sa konvencije (i cijelog putovanja) zajedno sa hrpom slika i videa, pa koga zanima neka slobodno razgleda :
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1645805194
Tu možete naći detaljno opisane i fotografirane skoro sve aspekte konvencije...
Moram reći da je sve ukupno dojam bio superban, bolje od Sferakona, i čudim se na brojne zamjerke ovdje navedene, iako sam i ja našao par sitnih zamjerki (ali ne istih ovdje navedenih zanimljivo) sve u svemu mene su organizatori stvarno impresionirali svojim fantastičnim postignućem...

Ron_Swanson je napisao/la:pa bas veliko i nije rijec koju bi izabrao
Ja definitivno bi, ko šta i rekoh u reportu. Ovisi za čije kriterije valjda. A zanimljivog sadržaja mi je bilo znatno više nego zadnji put kad sam bio na Sferakonu.

Darkseid je napisao/la:Zo moj subjektivni dojam igraonice, organizacije i shita, nabacan bez pravoga reda

1. Cjeli događaj treba sljedeće godine promijeniti prostor, pa mkr bio na ogromnom parkiralištu pod šatorima. Bio je fractured, razbacan, kad dođes vani na parkiralištu su ti vanjska događanja, unutra uđeš u prizemlju smo bili mi i gaming world, pa ak ideš po stepenicama gore su neke predavaone koje su po meni bile preslabo istaknute, ali to nije sve na kraju hodnika moraš skrenut ljevo da dođeš do galerije di par prodavaća/izlagača sam sjedi na kaučima jer priljev ljudi je onak kao baš to tražiš naletjet češ, ili ako di je dosadno i lutaš po buena visti, ali to nije sve, nadalje iz te galerije postoje još jedne secret stepenice koje vode do košarkaške dvorane pod losim krovo mdirekt kaj sunce tuklo di bili algoritam, carta itd , point bolji prostor sljedeće godine koji nije razlomljen
To što ti kažeš razlomljen ja sam baš smatrao odličnom tematskom podjelom po dvoranama. Ni samim dvoranama nije ništa falilo po meni, jedino što je eventualno falilo je koji putokaz među njima, al ja sam se ipak snaša bez problema a nisam nikad tamo prije bio.

Shich je napisao/la:Stolovi i stolice su posuđeni iz osnovne škole tako da baš nisu bili najugodniji za sjedenje, pogotovo visokima.
E ovdje stvarno moram intervenirati - mislim da sam kvalificiraniji od ikoga ovdje da govorim o upravo toj temi s obzirom da imam 208 cm / 110 kg. I ja zbilja nisam povoda za grintati o stolovima i stolicama na conu. Možda nisu bili baš veliki ali toliki su i na mom faksu bili isti, tako da sam naviknut na otprilike takvu veličinu. Skoro pa NIGDJE (svi restorani, kafići, javni prostori, čak i multipleks kina ne računajući sjedala u prolazu) nisu sjedala kakva bi ja idealno htio i stolovi visine da moje noge mogu komotno stati, ali ovi na conu mi stvarno nisu pravili neke bitne probleme. Istina da sam pružio noge na drugu stranu stola u prostor djevojaka koje su sjedile sa druge strane (uz isprike i objašnjenja o dužini mojih nogu), al ja to PRAKTIČNO UVIJEK radim (jer sam prisiljen). Tako da ništa gore nego inače.
A ako ja stanem onda brate svako od vas stane bez problema. :D

LapinCretin je napisao/la:Ono što me ostavilo šok-e, je stanje unisex sanitarnog čvora predviđenog za izlagače/goste. U sub u vrijeme max protoka ljudi sam zatekla gadni ručnik natopljen urinom na podu, smrtno stradalu školjku i sve pripadajuće 'mirise'. :facepalm :facepalm
Dakle, ovo smatram velkim failom organizatora, jer se ljudima doslovno smuči na prizor, a da ne velim i da kvari sveukupni dojam eventa.
Ovo zbilja nisam vidio, i suosjećam. Ja sam što se tiče WC-a imao problema samo sa redom, kao što sam spomenuo u reportu... A ja sam bio u nedjelju, što znači da je netko između subote i nedjelje to sve sredio, što je pohvalno.
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”