[ZAVRŠENO] Saint Petersburg

Podforum za prevodioce pravila društvenih igara

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Teme otvarajte po imenima igara koje prevodite, kako bi se lakše diskutiralo o pojedinom prijevodu igre.
U otvorenoj temi obavještavajte u kakvom je statusu prijevod. Početak, kraj, problemi i nedoumice...
Također, provjerite svoje tekstove pomoću provjere pravopisa u programima za pisanje teksta ili web browserima, jer je ružno vidjeti kada se podkradu tipične pravopisne greške (posebno Č i Ć, te JE i IJE). Prije početka rada obavezno pročitajte Priručnik za prevoditelje!

Priručnik za prevoditelje

Rječnik igraćih pojmova
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: [ZAVRŠENO] Saint Petersburg

Post Postao/la mado »

grof je napisao/la:Dobro nam idu ova pravila...:)
Slažem se, ali smo s opisivanjem novih igara malo lošiji. Trebali bi opisati barem jednu igru tjedno. Ili svaki autor po jednu igru tjedno (ili barem oni bez posla s viškom vremena :) ).
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: [ZAVRŠENO] Saint Petersburg

Post Postao/la buraz »

Amen za ovo kaj veliš.. Baš sam gledao kak nema ništa na portalu već neko vrijeme.. sram nas bilo!

A ona sam skužio da mi je promakao opis Pandemica jer je tamo negdje na kraju druge trake bio..
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: [ZAVRŠENO] Saint Petersburg

Post Postao/la grof »

Osim opisa igara, mislim da bi se trebalo predbilježiti na kakve mailing liste od izdavača, pa malo pisati novosti o igrama koje dolaze... i o igrama općenito... može se i BGG News (http://boardgamegeek.com/blog/1/boardgamegeek-news) pratiti, pa ono interesantnije postavljati i ovdje
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Prevođenje pravila igara”