Dynasty Liga - 18.09.2011. (nešto kao report)

Najave događanja, reportovi sa turnira, rezultati i drugo.

Moderator/ica: Tenkazu

Odgovori
Avatar
Tenkazu
Reactions:
Postovi: 139
Pridružen/a: 21 lip 2011, 14:28
Lokacija: Zg
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Dynasty Liga - 18.09.2011. (nešto kao report)

Post Postao/la Tenkazu »

Nakon dugo vremena se dogodio, recimo, nekakav ozbiljniji turnir. Prema pravilima Dynasty Lige, novi-stari igrači su zatražili deckove i tako napokon zaigrali L5R u novom ruhu. Možda nisu svi zadovoljni svojim starterima no, s vremenom će ih nadograditi novim kartama kroz draft; barem oni koji nastave igrati. :)

Bilo je šestero igrača i, igrom slučaja ili ne, raspored klanova je bio idealan - Crab, Crane, Lion, Mantis, Phoenix i Spider. Draftali su se TDoW i BtD boosteri prema uobičajenim pravilima drafta. Za razliku od drugih igri, ovdje se rare karte pickaju na kraju turnira tako da se igrači ne trebaju zamarati da li da draftaju rare ili neku korisnu kartu za deck. Na kraju, s obzirom da su igrači prilično otvoreni i ne zanima ih da imaju sedamstoosamdesetidvije rare karte u kolekciji, ostatak koji im nije bio potreban je stavljen sa strane za bilo koga kome zapravo bude potreban.

Odigrane su tri runde i, moram se ispričati svima, u posljednjoj sam nešto zeznuo oko parova, recimo. Do maloprije sam bio uvjeren kako je Oda imao dvije pobjede nakon druge runde, no brat me ispravio i rekao da to nije točno -- imao je jednu pobjedu i jedan poraz. Uglavnom, Daniel je predložio tiebreakere za ubuduće, pa ću se time nešto pozabaviti i vidjeti kako će funkcionirati. Također, ili računalo ili uredniji papir su vrlo poželjni za buduće turnire, kako se ne bih gubio u vlastitim žvrljotinama.

Igračima koji duže nisu igrali je zapravo išlo dovoljno dobro i brzo su se prisjetili pravila i, čini se, usvojili nova. :) Nadam se da je svima bilo zabavno i gušt ponovno igrati L5R te da me nećete razapeti radi ovog propusta.

I tako, do sljedećeg puta kada će, nadam se doći približno isti ili veći broj ljudi.
Hida Kuon, Crab Clan Champion
November 2000 - October 2009
slika
Odgovori

Natrag na “Turniri i događanja”