Fiction 09.09.2011. - Scenes from the Empire

Legend of the Five Rings CCG

Moderator/ica: Tenkazu

Odgovori
Avatar
Tenkazu
Reactions:
Postovi: 139
Pridružen/a: 21 lip 2011, 14:28
Lokacija: Zg
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Fiction 09.09.2011. - Scenes from the Empire

Post Postao/la Tenkazu »

Nešto poduži fiction. Zapravo se unutra nalaze četiri komada od kojih svaki priča drugačiju priču.
Možete ih pronaći ovdje: http://www.l5r.com/story/scenes-from-the-empire-18/

Saznajemo tko je novi Turquoise Champion, sudbinu Kakita Hideshija, razrješenje priče između Kakita Noritoshija i Shosuro Jimena, zakletih neprijatelja, i posljednja je srcedrapajuća priča o prijateljstvu između čovjeka i konja.

Sve to vam donosi L5R Premium.
Hida Kuon, Crab Clan Champion
November 2000 - October 2009
slika
Kec
Reactions:
Postovi: 14
Pridružen/a: 25 kol 2011, 18:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Fiction 09.09.2011. - Scenes from the Empire

Post Postao/la Kec »

Uff... nakon duuuugo neprocitanih fictiona napokon jedan koji je zavrijedio moju paznju 8-)
Normalno procitao sam samo onaj dio o Jimenu i Noritoshiu :D
Kada dodem u CM ocekujem malo detaljnije opise dogadaja koji su slijedili ovome.


P.S.
Tenkazu je napisao/la:Bayushi Jimena
Jimen pripada Shosuro obitelji.
Avatar
Tenkazu
Reactions:
Postovi: 139
Pridružen/a: 21 lip 2011, 14:28
Lokacija: Zg
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Fiction 09.09.2011. - Scenes from the Empire

Post Postao/la Tenkazu »

Kao što sam rekao jučer, iz nekog razloga sve Scorpione po defaultu gledam kao pripadnike Bayushi obitelji tako da ovo što mi se omaklo nije ništa čudno. Valjda zato što se najviše pojavljuju.

Ovdje svakako vrijedi pročitati i prve dvije. Posljednja nije za svakoga pošto nema neke velike radnje, a i stil je drugačiji. Samo zli Lion i pametni konj no to je priča Roberta Dentona, novog člana Story Teama pa se treba naviknuti na njegov stil.

Zapravo, Lion i nije zao nego je tipični seronja čiji je ego povrijedila klinka i želi joj napakostiti. Kako je premlada da je sam primjereno kazni, odluči joj oduzeti konja no za to si je sama kriva jer, s obzirom na godine, trebala je (barem mislim) već naučiti kontrolirati se i održavati On. Tako da je lekcija primjerena no nekako bi mi bilo draže da je lik možda došao sljedeći dan i rekao nešto tipa: "Gle mala, evo ti konj natrag, ali neka ti ovo bude lekcija." Ili slično. No valjda ST treba nekakav razlog za razbijanje Crane-Lion savezništva. Štojaznam.

Da, Craneovi uzgajaju konje. Tko bi rekao.
Hida Kuon, Crab Clan Champion
November 2000 - October 2009
slika
Odgovori

Natrag na “Legend of the Five Rings CCG”