Learner set

Legend of the Five Rings CCG

Moderator/ica: Tenkazu

Odgovori
smi
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 10:57
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Learner set

Post Postao/la smi »

Da li za EE ima kakav learner set u djiru Kyuden Tonboa ili Storms over Matsu Palace? Da li ima kakvih tracheva da bi se nesto takvog moglo pojavit? Vidim da postoje demo deckovi.
Avatar
Tenkazu
Reactions:
Postovi: 139
Pridružen/a: 21 lip 2011, 14:28
Lokacija: Zg
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Learner set

Post Postao/la Tenkazu »

Za sada nema. To obično izbace otprilike na trećini edicije i iako za sada nije ništa rečeno, mislim da se može očekivati sljedeće godine. Demo deckovi se sastoje od 28/ 23 common i uncommon karti koje se inače dobiju u EE decku i legalne su na turnirima. Imam neke demo deckove za podijeliti pa mi se javi na PM ako si zainteresiran. ;)

Ako ti je samo do učenja igre i sl., u CE-u su izdali War of Honor BG gdje dobiješ četiri decka (Dragon, Lion, Phoenix, Scorpion) i unatoč nekim izmjenama u pravilima to je i dalje ista igra, i ukoliko ti se promjene ne svide možeš igrati prema standardnim pravilima.
Hida Kuon, Crab Clan Champion
November 2000 - October 2009
slika
smi
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 10:57
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Learner set

Post Postao/la smi »

Fala na ponudi, ali kako nisam ziher koliko bi igratao glupo mi je uzimat demo deckove koji mozda nekom drugom bolje posluze. Learner set mi je interesantan cisto da vidim kako sad igra izgleda i da mogu tu i tamo zinteresiranima pokazat na kaj to lici sa nekim fixanim kartama/deckovima koji su zamisljeni upravo za tu namjenu.
Odgovori

Natrag na “Legend of the Five Rings CCG”