dendarii42 - najava tekstova

Ovdje ostavljajte svoje najave recenzija i opisa igara

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Radi lakšeg snalaženja otvorite temu sa svojim nickom u naslovu, te u njoj pišite koje igre imate u planu obrađivati.
Prije odluke o izboru igara, pogledajte u teme ostalih autora kako se ne bi duplicirali radovi.
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

dendarii42 - najava tekstova

Post Postao/la dendarii42 »

Koliko vidim Scythe je samo opisan, ali ne i recenziran. tako da se planiram upustiti u taj pothvat.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
grof
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: dendarii42 - najava tekstova

Post Postao/la kockica »

Moram priznati da sam ja razmisljao o ovone ali nisam stigao igrati barem 10 x da steknem pravi dojam pa hajde da se netko ulovio ovoga.

Nadam se da se neces bazirati na onoj partiji u petrinji ;-)
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: dendarii42 - najava tekstova

Post Postao/la dendarii42 »

a trebalo bi deset puta odigrati? načekat ćete se onda. ja bih ovako prve dojmove iznio. petrinja uključena :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: dendarii42 - najava tekstova

Post Postao/la kockica »

Ma ne, to je moje interno pravilo da odigram izmedju 5-10 partija jer mene osobno katkad prvi dojam zna zavarati :-)

Petrinja... :facepalm
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: dendarii42 - najava tekstova

Post Postao/la sadistiko »

Bez obzira na partiju u Petrinji, ali ja isto tako ne bi nikad pisao o igri ako nisam probao minimum 6-7 puta, pa i 10. Neke igre možda ne sjednu na prvu, a druge opet ti se učine super i onda za par igranja vidiš da nije to sve baš tak super.
E sad, što je bilo tako gadno u toj partiji iz Petrinje?
Nisam vas pratio jer sam bio za drugim stolom
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: dendarii42 - najava tekstova

Post Postao/la kockica »

Ma znas sto, nek pise, ima volje, to treba poticati, a lako se napise dodatno clanak :-)

Bas me zanimaju njegovi dojmovi, a petrinja... Od nas 5 smo znali igru i normalno bili prvi i drugi, ostala dvojica su znali kako otprilike igrati ali nisu shvatili cilj i medjusobno su se stalno sukobljavali i pustili prvom da se razmase, a peti mislim da do kraja igre nije znao kako se igra pa je mislim uspio postaviti samo 1 zvijezdu :-)
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: dendarii42 - najava tekstova

Post Postao/la dlakar »

Petrinja... Znači Matta i Kockica su jedini igrali igru. dendarii42 i ja već podosta umorni a tvoj prijatelj koji nam je pomogo oko tumačenja Dine lagano pijan. Buka u prostoriji, Kockicu slabo čujem pa mi Matta dodatno u isto vrijeme pojašnjava pravila. Noćna mora za svakog tko objašnjava igru. :) Ja sam polovično shvatio pravila (do samog kraja nisam znao što se uopce boduje) , dendarii42 najviše od nas a pripiti kolega ništa. Na kraju sam imo dojam da samo on igra. :) Mi smo relativno brzo odigravali svoje poteze i čekali njega da svaki put iz početka prođe akcije i shvati koja šta radi. :) Dao sam slabu ocijenu partiji ali sam vidio potencijal igre, barem na kraju...kad sam shvatio što je sama bit igre. Druga partija je bila sasvim druga priča. Odigrali smo je i još jednom i mislim da imam sasvim jasnu predodžbu sto je ta igra. Slažem se da treba odigrat što više partija kako bi se ušlo u samu srž igre...al uz naš tempo igranja, to bi trajalo godinama. Previše naslova, previše različitih ukusa... Zato dejo, samo ti udri po recenzijama, lako napišeš nove ako promjeniš mišljenje...:)

EDIT: Sad sam vidio post od @kockica ...Sviđa mi se kako razmišljaš...:)
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
kockica
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: dendarii42 - najava tekstova

Post Postao/la dendarii42 »

slažem se da bi trebalo odigrati više partija za realnu ocjenu, ali dlakar dobro kaže, za ekipu s kojom ja igram bi dugo potrajalo da do toga dođe. svakako ću napomenuti u recenziji da proizlazi iz malo partija. s obzirom da sam se tek počeo baviti time otvoren sam za sve savjete.
slika
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 476
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 413 puta
Kontakt:

Re: dendarii42 - najava tekstova

Post Postao/la miki0102 »

De se ti ostavi recenzija i baci se na prevođenje pravila na hrvatski pošto si prof. engleskog.
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: dendarii42 - najava tekstova

Post Postao/la dendarii42 »

60 kn po kartici i može.
slika
Odgovori

Natrag na “Najave tekstova”