BesnaVeverica (runewars, mage knight, battlestar galactica)

Ovdje ostavljajte svoje najave recenzija i opisa igara

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Radi lakšeg snalaženja otvorite temu sa svojim nickom u naslovu, te u njoj pišite koje igre imate u planu obrađivati.
Prije odluke o izboru igara, pogledajte u teme ostalih autora kako se ne bi duplicirali radovi.
Odgovori
BesnaVeverica
Reactions:
Postovi: 12
Pridružen/a: 25 lip 2013, 20:55
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 6 puta

BesnaVeverica (runewars, mage knight, battlestar galactica)

Post Postao/la BesnaVeverica »

Bok ljudi,

Evo novi sam na forumu i obožavam moderne društvene igre.

Volio bih napisati kratke opise i recenzije igara za sljedeće igre:
- runewars revised edition
- mage knight
- battlestar galactica
- battlestar galactica exodus

Takoder bih volio i obraditi chaos in the old world, ali mi se cini da je vec recenziran, stoga me zanima da li je to dozvoljeno:)

Pozdrav svima;)
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: BesnaVeverica (runewars, mage knight, battlestar galacti

Post Postao/la grof »

Pozdrav!

Dapače! Svaki doprinos je dobrodošao.
Battlestar galactica već ima opis, ali nema recenziju, no ekstenzija i Mage Knjight nemaju ništa.
Višestruke recenzije su i više nego dobrodošle jer opisuju igre iz raznih pogleda raznih tipova igrača. Stoga samo naprijed.

Za redovne članove Udruge (ako si državljanin Hrvatske) nudimo i mogućnost osvajanja kupona popusta u Carta Magici od 30%. Pa, ako te zanima takav benefit učlani se kod nas u Udrugu, a mi ti otvorimo tablicu za skupljanje bodova, te uživaš i u ostalim pogodnostima koje udruga nudi.

U svakom slučaju, za pisanje opisa i recenzija bilo bi dobro da se upoznaš s načinom rada pisanja ovakvih materijala, pa svakako pogledaj ove smjernice za pisanje članaka.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Najave tekstova”