Ark Nova

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la Bojan1983 »

sadistiko je napisao/la: 06 pro 2021, 20:36 nemojte me vuć za jezik s Veselim...
slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bojan1983 za post:
realuka
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la Mago de Umago »

Zna li netko da li onaj bonus od 7 appeala za popunjeni zoo vrijedi i ako nisu svi tileovi okrenuti?

slika

Danas sam popunio sve, ali ostala jedna trojka nenastanjena. Nisam bio siguran pa nisam uzeo u obzir tih 7 bodova, kao ni 5 bodova za end game score s jednog sponzora.
slika
sim4
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 81 put
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la sim4 »

Mago de Umago je napisao/la: 11 sij 2022, 23:10 Zna li netko da li onaj bonus od 7 appeala za popunjeni zoo vrijedi i ako nisu svi tileovi okrenuti?

Danas sam popunio sve, ali ostala jedna trojka nenastanjena. Nisam bio siguran pa nisam uzeo u obzir tih 7 bodova, kao ni 5 bodova za end game score s jednog sponzora.
Trebaš samo izgradit, evo iz pravila:


slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru sim4 za post (ukupno 2):
Mago de UmagoPapaver
sim4
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 81 put
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la sim4 »

Koju se od 5 akcija obično odlučite ne upgradeati? Ja sam dosad Association svaki put ostavio na levelu 1...
Ovi su korisnici zahvalili autoru sim4 za post:
gogo666
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la Mago de Umago »

sim4 je napisao/la: 11 sij 2022, 23:46
Mago de Umago je napisao/la: 11 sij 2022, 23:10 Zna li netko da li onaj bonus od 7 appeala za popunjeni zoo vrijedi i ako nisu svi tileovi okrenuti?

Danas sam popunio sve, ali ostala jedna trojka nenastanjena. Nisam bio siguran pa nisam uzeo u obzir tih 7 bodova, kao ni 5 bodova za end game score s jednog sponzora.
Trebaš samo izgradit, evo iz pravila:


slika
Znaci mogao sam jos 12 bodova imati, ali mozda bi prije trigerao kraj jer sam pun zoo imao vec par poteza prije kraja pa bi negdje napravio manje. Nebitno, bitno da znam pravilo. Tenx. :D
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la Mago de Umago »

sim4 je napisao/la: 11 sij 2022, 23:49 Koju se od 5 akcija obično odlučite ne upgradeati? Ja sam dosad Association svaki put ostavio na levelu 1...
Prvi put sam igrao i ostavio cards neokrenutu, a association sam prvu okrenuo. Imao sam dosta incomea od samog pocetka i htio sam nesto dati na donacije pa sam morao.
slika
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la Shich »

Meni je upgrejdani sponzor najbezvezniji u ove 3 partije koje smo odigrali. Najmanji je benefit.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Shich za post:
realuka
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la marge »

sim4 je napisao/la: 11 sij 2022, 23:49 Koju se od 5 akcija obično odlučite ne upgradeati? Ja sam dosad Association svaki put ostavio na levelu 1...
uh, to često prvo apgrejdam.. pa nebreš uzet treći partnerski zoo ako nemaš to apgrejdano.. a i tko prvi donira za bodove dok je jeftino, obično dosta profitira.. cards pak moraš apgrejdat da bi mogel napredovat na reputation traci.. build moraš apgrejdat obavezno da možeš em više gradit odjednom em da popuniš sva polja.. tak da ja sponzore ne apgrejdam, sve ostale mi nekak više trebaju apgrejdane..
Ovi su korisnici zahvalili autoru marge za post:
Shich
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la realuka »

Ja nisam u 4 partije upgrejdao prvo cards i to sam debelo izgubio, u drugoj nisam sponzore pa dobio debelo, u trećoj opet nisam sponzore izgubio za 15ak bodova i u zadnjoj nisam animals i dobio za debelo.

Uglavnom uvijek upgrejdam build pa association,ne kažem da je ispravno i najbolje, al mi je tako nekako najlakše krenuti.
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 404
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 652 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la Papaver »

Evo krenulo je komentiranje ranih Ark novaša. :D

U dosadašnjih pet partija najčešće sam prvo unaprijedio "build", a najčešće mi neunaprijeđena ostane "sponsors", ali sve to ovisi o mapi koju igram i o kartama koje imam. Jednom sam čak i sponzore prve okrenuo da mogu duple novce dobijati što prije, to je bila igra jako siromašna sponzorima koliko se sjećam pa sam zato većinom novce uzimao, a čak sam i odličan skor imao na kraju. Akcija "association" mi uvijek završi unaprijeđena.
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”