Lost Ruins of Arnak

Pitanja vezana uz društvene igre
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: Lost Ruins of Arnak

Post Postao/la docich »

Solo nisam igrao

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru docich za post:
fpol
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: Lost Ruins of Arnak

Post Postao/la T0mo »

Igrao DUne više puta dok Arnak samo jednom. Dune mi je bolji, ne igram solo tako da nisam probao.
Ovi su korisnici zahvalili autoru T0mo za post:
fpol
slika
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 404
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 652 puta
Kontakt:

Re: Lost Ruins of Arnak

Post Postao/la Papaver »

Igrao sam Dune: Imperium deset, a Lost Ruins of Arnak dva puta.

Dune mi se popeo u top 5 igara, a Arnak mi je nešto slabiji, ali vrlo dobar, dao sam mu osmicu nakon drugog igranja.

Dune ima više interakcije među igračima pa mi se zato više sviđa, a Arnak ima čini mi se više deck buildinga i komboiranja.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Papaver za post (ukupno 2):
groffpol
slika
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: Lost Ruins of Arnak

Post Postao/la T0mo »

Papaver je napisao/la: 10 stu 2021, 15:18 Igrao sam Dune: Imperium deset, a Lost Ruins of Arnak dva puta.

Dune mi se popeo u top 5 igara, a Arnak mi je nešto slabiji, ali vrlo dobar, dao sam mu osmicu nakon drugog igranja.

Dune ima više interakcije među igračima pa mi se zato više sviđa, a Arnak ima čini mi se više deck buildinga i komboiranja.
Potpisujem
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Lost Ruins of Arnak

Post Postao/la kovacu »

fpol je napisao/la: 10 stu 2021, 14:53 Jel netko igrao i arnak i dune imperium. Čine mi se dosta slične, imam dune i super mi je, a ne trebaju mi dvije po osječaju iste igre.

Da li je solo mod dobar?
Igrao i jedno i drugo. Dune imam fizicku, a Anark sam preko board game arene igrao.
Dune sam kupio nakon sto sam probao Anark i nisam pozalio jer je meni mnogo zabavnija igra.
Dune solo je isto full zabavan. Svidja mi se AI i aplikacija s kojom mozes solo, al ipak preferiram sa drugim ljudima igrat.

Anark ne planiram kupovat, a i vise ga nisam niti igrao (cak ni na BGA) otkad dune imam.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post:
fpol
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Lost Ruins of Arnak

Post Postao/la DarkDefender »

Ja nisam nijednu igrao, ali mi se (po svemu sto sam vidio) Dune cini dosta pregledniji i jasniji.

Plus Arnak mi se cini kao jedna od onih igara koje imaju toliko arta na sebi da ometa igranje. Ali to je mozda samo dojam koji sam stekao gledajuci videa. Mozda uzivo nije tako.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Lost Ruins of Arnak

Post Postao/la sadistiko »

dlakar je napisao/la: 10 stu 2021, 14:17
sadistiko je napisao/la: 10 stu 2021, 14:10 ma ja sam već davno prije napisao da me nije dobila. Jako lijepo izgleda i komponente i ploča, ali nekako rijetko sam uspio postići nešto više u igri. Ne znam jel stvar što drugi forsiraju kraj ili neš krivo igramo.
Kako misliš isforsirati kraj? Ti igraš svoje poteze u rundi neovisno o drugima. Igra se 5 rundi a ti brate mili igraš koliko želiš dok svi ne kažu dalje. Tek onda ide nova runda
Ma zapravo imaš pravo, ali ako ostali igrači forsiraju da što više otkriju na ploči, nekako mi se čini nemoguće kako doći do resursa da bi ti sad sam napredovao na teh treeju.
A ono, baš bi morao odigrat s ekipom koja igra češće da vidim neke fore, možda sam samo gluplji nego inače :-D
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Lost Ruins of Arnak

Post Postao/la dlakar »

sadistiko je napisao/la: 10 stu 2021, 19:29
dlakar je napisao/la: 10 stu 2021, 14:17
sadistiko je napisao/la: 10 stu 2021, 14:10 ma ja sam već davno prije napisao da me nije dobila. Jako lijepo izgleda i komponente i ploča, ali nekako rijetko sam uspio postići nešto više u igri. Ne znam jel stvar što drugi forsiraju kraj ili neš krivo igramo.
Kako misliš isforsirati kraj? Ti igraš svoje poteze u rundi neovisno o drugima. Igra se 5 rundi a ti brate mili igraš koliko želiš dok svi ne kažu dalje. Tek onda ide nova runda
Ma zapravo imaš pravo, ali ako ostali igrači forsiraju da što više otkriju na ploči, nekako mi se čini nemoguće kako doći do resursa da bi ti sad sam napredovao na teh treeju.
A ono, baš bi morao odigrat s ekipom koja igra češće da vidim neke fore, možda sam samo gluplji nego inače :-D
Ne znam, mislim da igrate nest krivo ili loše kombinirate poteze. Inače, kompase plačaš samo kada prvi put otkrivaš lokaciju. Poslje je dostupna svima uz plačanje samo oznake putovanja koju lokacija traži. Dakle, benefit prvog otkrivanja je samo bodovna. Dobiješ idola i priliku uništit guardiana koji košta resurse. Drugo stajanje na otkrivenu lokaciju je čisto ubiranje resurasa. E sad još kombinacija decka gdje možeš odigrati puno poteza i dobiti svašta. Mislim, ja sam trenutno slab igrač, odigrao sam 10 partija, ali vidim potencijal i svjestan sam da to može puno bolje. Vjerujem da treba imati sreće pri otkrivanju lokacije i čuvara, ali baš je fina mozgalica od igre. Ja sam trenutno na 80 bodova u 4 igrača. Koliko vi uopće skupljate? Vjerujem da to ide preko 100 samo tak ili se varam?
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
grof
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Lost Ruins of Arnak

Post Postao/la grof »

Mi smo kako kada 80-90 pri dobroj igri, a ako odigram baš loše onda na nekih 65. Više od toga za sada nismo imali.
Odigrali jedno 7-8 partija što u 2, što u 3 igrača. Nama je i u 2 igrača dobra!
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
dlakar
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: Lost Ruins of Arnak

Post Postao/la wm_lsmm »

Nama je Arnak super, većinom igramo u 2 i to je nešto lošije nego u više jer se manje lokacija otkrije. Solo sam probala prvi put kad sam igrala čisto da utvrdim pravila prije nego objašnjavam drugima i koliko se sjećam bio je ok (al naravno da je bolje s drugim igračima). Pravila su jednostavna, ali igra može biti prava mozgalica ako se želi optimizirati poteze. Nama art ne ometa igranje, dapače, sviđa mi se. Komponente da ne govorim, stvarno su wow. Sve u svemu, meni je igra jako dobra. Vjerujem da je uz variable player power iz nove ekspanzije još bolja, ali to tek trebam isprobati.

Vidim da sam u manjini, al ja Dune ne planiram kupovat, Arnak mi je draži. :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru wm_lsmm za post (ukupno 2):
grofkockica
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”