Preporuka za board game

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Preporuka za board game

Post Postao/la Noghri »

Ja sam bas jucer malo gledao 'pravila', mislim da bi sve stalno na najmanji papir ikad :-)
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Preporuka za board game

Post Postao/la kovacu »

grof je napisao/la: 08 ruj 2021, 08:31
kovacu je napisao/la: 07 ruj 2021, 20:23 Regicide - moze od 1-4 igraca, trebaju ti samo poker karte, jako dobra igra.
OMG,
https://boardgamegeek.com/boardgame/307002/regicide

Tko bi rekao da igra s običnim kartama ima ovakve ocjene. Dođe mi da ovo probam, prevedem na HR i stavim na stranice, pa neka se ljudi igraju bez troška.

Ja ju vidio prosli tjedan na SUSD. I reko ovo moram probat. Meni je fantasticna. Kad smo je prvi put igrali imali smo win. Sad je malo teze do wina doc :).
Igra je vec nekoliko dana na #1 hot listi na bgg jer su je ljudi tek sada skuzili i ocjena samo ide gore

Ja sam isto razmisljao da ju prevedem na HR
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Preporuka za board game

Post Postao/la grof »

kovacu je napisao/la: 08 ruj 2021, 09:01 Ja sam isto razmisljao da ju prevedem na HR
Poslao sam im upit za dozvolu za prevođenje. Pravila su dosta jednostavna, pa mislim da je igra zgodna za masovnije igranje + što je kooperativna, pa svatko s običnim špilom karata može probati kooperativnu igru.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
kovacu
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Preporuka za board game

Post Postao/la Noghri »

Meni su taman stigle lijepe karte 1 i 2, idealno za probati :)
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Preporuka za board game

Post Postao/la kovacu »

grof je napisao/la: 08 ruj 2021, 09:11
kovacu je napisao/la: 08 ruj 2021, 09:01 Ja sam isto razmisljao da ju prevedem na HR
Poslao sam im upit za dozvolu za prevođenje. Pravila su dosta jednostavna, pa mislim da je igra zgodna za masovnije igranje + što je kooperativna, pa svatko s običnim špilom karata može probati kooperativnu igru.
Vidim da je dizajner igre full akivan na bgg i odgovara na sve zivo u podforumu za Regicide. A vidio sam vec u fileovima da imaju prijevodi za druge jezike (pitanje dal su trazili dopustenje)
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Preporuka za board game

Post Postao/la grof »

kovacu je napisao/la: 08 ruj 2021, 09:38
Vidim da je dizajner igre full akivan na bgg i odgovara na sve zivo u podforumu za Regicide. A vidio sam vec u fileovima da imaju prijevodi za druge jezike (pitanje dal su trazili dopustenje)
Ma vjerojatno nisu i mislim da nema problema s time, ali ja sam pristojan pa pitam. :)

U svakom slučaju mislim da ću to prevesti na HR bar za nas ovdje.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 3):
Noghrifrastarckockica
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Preporuka za board game

Post Postao/la marge »

od novijih igara https://boardgamegeek.com/boardgame/227 ... -cathedral je zgodan kraći gejm za 2-4 igrača
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Preporuka za board game

Post Postao/la kockica »

Zaintrigirali ste me za regicide, nisam ni znao za igru.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Preporuka za board game

Post Postao/la grof »

kockica je napisao/la: 08 ruj 2021, 10:31 Zaintrigirali ste me za regicide, nisam ni znao za igru.
Ma i ja sam je sada prvi puta spazio u postu od @kovacua.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
retko63
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 22 lip 2019, 11:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 76 puta
 pohvaljen: 51 put
Kontakt:

Re: Preporuka za board game

Post Postao/la retko63 »

Aliensb je napisao/la: 07 ruj 2021, 21:24 Hvala svima na preporukama, još samo jedno pitanje vidim u Carti ima 7 wonders duel samo HR verzija, pa me zanima da li imaju i ekspanzije na hrvatskom, ako ne da bolje trazim englesku da ne bude čudna kombinacija.
Bok ! Nažalost,ekspanzije za 7Wonders Duel za sada ne postoje na Hrvatskom jeziku ! Jedino ako naletiš na nekoga tko je prevađao onako privatno za sebe.Probaj malo proguglati,možda nađeš na recimo Srpskom jeziku !
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”