Sagrada

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Sagrada

Post Postao/la DarkDefender »

Gledam malo Sagradu zadnjih dana i nisam siguran sto bi mislio. Igra izgleda fora, ali mi se cini da je previse solitaire. I cini mi da je malo nezgrapno provjeravati koje polje si pokrio s kockicom.

Uglavnom, moze li mi netko tko je igrao reci svoja iskustva?
rea_shepard
Reactions:
Postovi: 22
Pridružen/a: 21 ožu 2019, 10:33
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta
Kontakt:

Re: Sagrada

Post Postao/la rea_shepard »

Moja grupa ju voli zaigrati, imam ju već neko vrijeme u kolekciji. Nije baš skroz solitaire jer pratiš malo ploče drugih igrača pa im uzmeš kockicu koja im treba. Uglavnom, ja bi ju usporedila s Azulom. Partije nisu preduge, ima dobar replayability i jednako je dobra i u 2 i 3 igrača (s 4 nisam probala).

Što se tiče provjeravanja polja ispod kockice, malo je nezgrapno, al stvarno nije neki bed, tu i tamo se desi da moraš dići kockicu.

All in all, meni je Sagrada draga igra i planiram ju još dugo imat u kolekciji.
Ovi su korisnici zahvalili autoru rea_shepard za post (ukupno 2):
DarkDefendergrof
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Sagrada

Post Postao/la dlakar »

Nisam igrao sagradu ali imam Roll Player koji mi je fantastičan. Vidim da dosta uspoređuju te dvije igre pa baci oko i na nju. Odličan dice placement puzzle game gdje moraš pratit puno toga kako bi ostvario dobar score. Ima dosta manipulacije kockama i interakcije kod izbora kocaka i u marketu gdje možeš prije protivnika kupiti kartice koje bi mu značajno poboljšale rezultat.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
juri006
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Sagrada

Post Postao/la DarkDefender »

Roll Player imam i toliko mi je dobar da sam nagovorio Keitha Matejku da mi da prava da napravim digitalni verziju. Tako da ocekuj to negdje na ljeto. ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post (ukupno 4):
madojuri006kockicaDeni
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Sagrada

Post Postao/la Antomon »

Prijatelj ima Sagradu i igrali smo je više puta. Polje prekriješ sa kockicom jednom i više se ne opterećuješ što je ispod, paziš na ostala pravila stavljanja kockica.

Brza, dovoljno zabavna, vizualno privlačna. Super gateway igra. Roll player mi se čini kao gamerska verzija Sagrade.
rea_shepard
Reactions:
Postovi: 22
Pridružen/a: 21 ožu 2019, 10:33
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta
Kontakt:

Re: Sagrada

Post Postao/la rea_shepard »

Antomon je napisao/la: 20 sij 2021, 23:34 Prijatelj ima Sagradu i igrali smo je više puta. Polje prekriješ sa kockicom jednom i više se ne opterećuješ što je ispod, paziš na ostala pravila stavljanja kockica.
A nekad se opterećuješ što je ispod jer ima toolova za micanje kockica pa moraš znat što je ispod. Al nije to non stop.
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Sagrada

Post Postao/la DarkDefender »

Hvala na misljenjima, na kraju sam je narucio pa cemo viditi. :)
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”