Kingdom Rush

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Kingdom Rush

Post Postao/la Noghri »

Evo, stiglo i to cudo, veceras otvaram pa cu ostaviti nesto dojmova.

Posto je moj group pledge dosao nesto nakon single pledgeva, da li je netko vec probao? Kakvi su vam dojmovi?

Sto se komponenti tice, evo zasad imamo jedno slomljenu figuricu u (zasad) 3 otvorene kutije, ostalo se cini ok (osim naravno, cudesnih sivih srca :) )

Same kutije mi se ne cini nesto previse tanke, ali da su nesto tanje od ostalih igara koje imam, jesu. Ne vidim doduse da ce se bas potrgat same od sebe.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Noghri za post:
sadistiko
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 255
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: Kingdom Rush

Post Postao/la Minsc1610 »

To sam backao no na kraju odustao. Baš me zanim kakva ti je.
slika
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Kingdom Rush

Post Postao/la frle »

Uzeo sam All-in pledge i zadovoljan sam sa svime sto se dobije. Probao sam prvu misiju solo na najtezim postavkama i dobro izgubio. Portali su grozni za unistiti i treba se dobro isplanirati za njih jer toweri koji napadnu moraju biti unisteni. Ja sam izvukao oba portala koji nisu dozvolili da stavim footmane da mi ih uspore pa su brzo dosli do kraljestva.
Zabavna puzzle igra sa dosta zanimljivih opcija, hoces li unistiti hordu ili ces cuvati tower da ga upgradeas. Trebam ju probati u vise igraca, a solo mi se dopao da ju zelim jos igrati i isprobati razne kombinacije heroja.
Ovi su korisnici zahvalili autoru frle za post:
Noghri
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Kingdom Rush

Post Postao/la smurfORnot »

frle je napisao/la: 18 pro 2020, 13:26 Uzeo sam All-in pledge i zadovoljan sam sa svime sto se dobije. Probao sam prvu misiju solo na najtezim postavkama i dobro izgubio. Portali su grozni za unistiti i treba se dobro isplanirati za njih jer toweri koji napadnu moraju biti unisteni. Ja sam izvukao oba portala koji nisu dozvolili da stavim footmane da mi ih uspore pa su brzo dosli do kraljestva.
Zabavna puzzle igra sa dosta zanimljivih opcija, hoces li unistiti hordu ili ces cuvati tower da ga upgradeas. Trebam ju probati u vise igraca, a solo mi se dopao da ju zelim jos igrati i isprobati razne kombinacije heroja.
Eto, to je baš razlog zašto smo odustali od gejma. Djelovalo je super to što moraš baš sve dobro planirati, i samim time jako Alfa game. Nije djelovalo, e ja bi ovo htio, ja ovo, pa da vidimo št oce biti jer zvuci kao recept za neuspjeh...a više kao onaj koji ima najbolju ideju što se dešava kaže svima što moraju napraviti u protivnom gubimo.
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Kingdom Rush

Post Postao/la frle »

S obzirom da nisam igrao u više igrača teško je reći. Mislim da kao i bilo koja coop igra trpi od alpha igrača ništa više i ništa manje tako da se uvijek uz dobru komunikaciju i bez jake Alphe može dobro odigrati. Defitinitvno je najbolji tower defense igra sa postavljanjem pločica što je postalo jako in u današnjem svijetu board gameova.
Ovi su korisnici zahvalili autoru frle za post:
juri006
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Kingdom Rush

Post Postao/la Noghri »

Znaci, proslo je mnogo mjeseci, ja jos nisam uspio probat, previse posla, previse drugih igara, kad otvorim mi se neda gnjavit s komponentama i onda idem igrat nesto drugo... Mamlaz...
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Kingdom Rush

Post Postao/la sadistiko »

ja probao, nisam pretjerano zadovoljan s igrom, ali od nje nisam više ni očekivao. Bilo bi mi žao da sam uzeo sva moguća proširenja.
slika
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Kingdom Rush

Post Postao/la Noghri »

Ja sam uzeo dvije eggspanzije, mislim da ce uskoro sve na bubanj
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Kingdom Rush

Post Postao/la realuka »

Mi prošli za sad 4 levela.
Igra kao ima super kombinatoriku ali mi se čini kao da je svedena na - pokušaj naći jedinu strategiju s kojom možeš proći level.
Ovi su korisnici zahvalili autoru realuka za post:
juri006
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”