Preporuka igre iz Müllera

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
bubajelena
Reactions:
Postovi: 2
Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:55
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Preporuka igre iz Müllera

Post Postao/la bubajelena »

Pozdrav svima!
Dobila sam poklon bon za Müller i htjela bih ga potrošiti na neku društvenu igru. Vjerujem da ima dosta vas koji ste kupovali društvene igre tamo, što biste mi preporučili? Doma već imam Settlers of Catan, Village, Codenames, Concept, Scotland Yard, Dixit i Bucket of Doom. Ne bih htjela neko proširenje za neku od ovih igara, kao niti nešto tipa Monopolyja, Pictionaryja i slično. Gledala sam onaj Carcassone pa mi se čini zanimljiv, ali me ovako po opisu i slikama dosta podsjeća na Catan, je li igra dovoljno različita da nemam osjećaj da igram istu igru? :) Ili možda u Mülleru ima nešto još bolje? Gledala sam recenzije tu na stranici, more toga ima i lakše mi je ovako pitati na forumu nego stajat pred policom u dućanu i "guglat" svaku :)
Hvala unaprijed na pomoći :)
Avatar
logOS
Reactions:
Postovi: 69
Pridružen/a: 26 kol 2015, 12:05
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 113 puta

Re: Preporuka igre iz Müllera

Post Postao/la logOS »

Kao očiti izbor od igara u Mulleru:

AZUL
https://boardgamegeek.com/boardgame/230802/azul

ili

AZUL: Stained Glass of Sintra
https://boardgamegeek.com/boardgame/256 ... ass-sintra
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 475 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: Preporuka igre iz Müllera

Post Postao/la priroda15 »

bubajelena je napisao/la:Pozdrav svima!
Dobila sam poklon bon za Müller i htjela bih ga potrošiti na neku društvenu igru. Vjerujem da ima dosta vas koji ste kupovali društvene igre tamo, što biste mi preporučili? Doma već imam Settlers of Catan, Village, Codenames, Concept, Scotland Yard, Dixit i Bucket of Doom. Ne bih htjela neko proširenje za neku od ovih igara, kao niti nešto tipa Monopolyja, Pictionaryja i slično. Gledala sam onaj Carcassone pa mi se čini zanimljiv, ali me ovako po opisu i slikama dosta podsjeća na Catan, je li igra dovoljno različita da nemam osjećaj da igram istu igru? :) Ili možda u Mülleru ima nešto još bolje? Gledala sam recenzije tu na stranici, more toga ima i lakše mi je ovako pitati na forumu nego stajat pred policom u dućanu i "guglat" svaku :)
Hvala unaprijed na pomoći :)
Carcassonne nema baš sličnosti s Catanom a ja bi iz Mullera preporučio još Quirkle, Azul, Ganz Schon Clever, možda i Einfach Genial (Ingenious) ako volite taj tip igara.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

slika
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Preporuka igre iz Müllera

Post Postao/la ratnip »

Carcassonne nema baš veze sa Catanom - po meni je puno bolja igra ( Catan nismo dotakli već 15 godina, Carcassonne i dalje sporadično izlazi na sunce iako je kupljen 2001.)
bubajelena
Reactions:
Postovi: 2
Pridružen/a: 19 srp 2020, 09:55
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Preporuka igre iz Müllera

Post Postao/la bubajelena »

Škicnut ću sve navedene pa nešto odabrati. Hvala na prijedlozima :)
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”