Star Wars Destiny - Two Player Game

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
Avatar
retko63
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 22 lip 2019, 11:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 76 puta
 pohvaljen: 51 put
Kontakt:

Star Wars Destiny - Two Player Game

Post Postao/la retko63 »

Pozdrav svima ! Molim nekoga za pomoć ! Ukratko,htio bih kupiti jednom rođaku ovu igru :

https://boardgamegeek.com/boardgame/234 ... layer-game

Ne razumijem se baš u takve kartaške igre ali sam uspio pročitati da su to nekakve startne karte i da se dalje moraju kupovati nove.
Nemam novaca za nove nadogradnje i interesira me prvenstveno,da li se to može igrati sa ovim kartama i kockicama koji se dobe u toj kutiji ? Jel se isplati to kupiti uopće ?

Hvala puno !!!
mljeko
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 393
Pridružen/a: 19 sij 2017, 22:56
Ima zahvala: 193 puta
 pohvaljen: 522 puta
Kontakt:

Re: Star Wars Destiny - Two Player Game

Post Postao/la mljeko »

retko63 je napisao/la: 30 ruj 2019, 10:42Jel se isplati to kupiti uopće ?
Rekao bih da ne. To je klasični TCG (Trading Card Game). Starter setovi su igrivi, ali su dosta daleko od pravog iskustva koje dobiš tek ako kupuješ nove karte, bilo kako bi složio prokušane deckove (koji su zabavniji ili uspješniji), bilo kako bi slagao vlastite izmišljotine.

Igri također trebaju nove karte kako bi ostala svježa.

Međutim, ako si u Zagrebu, možeš i svratiti do igraonice Carte Magice (ponedjeljak ili utorak igraju, nisam ziher) te probati igru i čuti mišljenje od pasioniranih igrača.

Ja osobno sam igru probao i dobra je, ali po meni ako nemaš novaca nema smisla ulaziti u to.
Ovi su korisnici zahvalili autoru mljeko za post:
retko63
Avatar
retko63
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 22 lip 2019, 11:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 76 puta
 pohvaljen: 51 put
Kontakt:

Re: Star Wars Destiny - Two Player Game

Post Postao/la retko63 »

mljeko je napisao/la: 30 ruj 2019, 23:03
retko63 je napisao/la: 30 ruj 2019, 10:42Jel se isplati to kupiti uopće ?
Rekao bih da ne. To je klasični TCG (Trading Card Game). Starter setovi su igrivi, ali su dosta daleko od pravog iskustva koje dobiš tek ako kupuješ nove karte, bilo kako bi složio prokušane deckove (koji su zabavniji ili uspješniji), bilo kako bi slagao vlastite izmišljotine.

Igri također trebaju nove karte kako bi ostala svježa.

Međutim, ako si u Zagrebu, možeš i svratiti do igraonice Carte Magice (ponedjeljak ili utorak igraju, nisam ziher) te probati igru i čuti mišljenje od pasioniranih igrača.

Ja osobno sam igru probao i dobra je, ali po meni ako nemaš novaca nema smisla ulaziti u to.
Imaš li možda prevedena pravila na naš jezik ?
mljeko
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 393
Pridružen/a: 19 sij 2017, 22:56
Ima zahvala: 193 puta
 pohvaljen: 522 puta
Kontakt:

Re: Star Wars Destiny - Two Player Game

Post Postao/la mljeko »

Ne, nažalost.
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”