Spirit Island

Pitanja vezana uz društvene igre
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kockica »

ChMarin je napisao/la: 05 sij 2020, 12:25 Ako se moguće ubaciti u narudžbu I'm in :)
Sorry na kasnom javljanju, ali naša narudžba je napravljena i poslana još prije vikenda.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ja evo ne mogu vjerovati da mi se ova igra toliko svidjela; imao sam puno predrasuda, dugo sam je i ignorirao... Ne znam zašto. Igrali smo već par puta, uspjeli pobijediti svaki put (iako je bilo tijesno...) dosad, tako da ćemo uskoro krenuti na kompliciranije spirite ili si dizati difficulty...

Jučer smo igrali par sati, utroje, moram priznati da me glava zaboljela od uzbuđenja i planiranja. Ko što kaže moja bolja polovica: "ovo je kao da gledaš neku napetu seriju s cliffhangerima svako malo" :D Još pogotovo jer ja volim ubaciti roleplay element gdje god mogu, tako da kad se spoje imena powera pa se pretvaraš da actually summonaš stvari ili kolješ pogledom ili štoveć, jednostavno adrenalin raste. Ali dobro, ja sam roleplayjao i šah ono dva puta kada sam ga igrao, tako da je to moj problem :P
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
mado
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 325
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 468 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la priroda15 »

Ja sam dobio Spirit Island pod bor za solo igranje i mogu reći da sam oduševljen. Solo igranje sa jednim spiritom je dosta teško ali i izazovno. Igram ga od Božića skoro svaki dan i polako napredujem. Od igara koje sam probao solo, Spirit mi je definitivno broj 1, bez konkurencije. Igru sam isto dugo izbjegavao vjerojatno iz razloga što sam pogrešno mislio da je čista tematska igra (kojih nisam ljubitelj), no igra u biti dosta naginje euru. Iako je realno skupa za nabavljati samo za solo igranje, ja bi rekao da se isplati.
Ovi su korisnici zahvalili autoru priroda15 za post (ukupno 2):
realukamado
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Probaj igrat sa 2 spirita solo. Imat ces vise ovih wombo combo situacija (sto je i glavna car ove igre) i igra ce ti full zanimljivija bit.

BTW imate na BGG 2 spirita dodatna koja mozete isprintat. Tak sam ja sebi napravio. Isprinto ih, naljepio na karton, a ove spirit powere nove isto isprinto i ubacio u slivove zajedno sa jednom MTG kartom u pozadini.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post (ukupno 2):
madopriroda15
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Jucer se odigrala jedna partija pa evo slika kak vam izgledaju ovi spiriti koje si mozete sami isprintat i koja vam idu dobro uz base game.

slika

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post (ukupno 2):
Papavermado
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Hmmmm, pa sve mi se čini da bih mogao do firme ovih dana, da vidim rade li nam oni seksi veliki printeri još... ;)
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Jučer se uzmuvali šefovi po hodniku, nisam se usudio printati. ;) Sljedeći pokušaj u četvrtak. Ali stiže Branch and Claw, jeeeeej! Baš se veselim zvijerima i bolestima i divljini! :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
juri006
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Ma ja cu mozda jos samo isprintat ove stvari iz Promo Pack-a 2 i onda kad se nadje dobra ponuda/dostupnost, uzet Jagged Earth. Mislim da Branch and Claw nec ni kupovat, osim ak bude neka no brain cijena.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Pa sad je ispalo mi 260 kn s dostavom preko Francuza ovih, to mi je oke, zabavit će me dosta, ali Jagged Earth OBAVEZNO uzimam kad dođe negdje na stanje, nema ga nigdje
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la wm_lsmm »

kovacu je napisao/la: 12 sij 2021, 16:10 Ma ja cu mozda jos samo isprintat ove stvari iz Promo Pack-a 2 i onda kad se nadje dobra ponuda/dostupnost, uzet Jagged Earth. Mislim da Branch and Claw nec ni kupovat, osim ak bude neka no brain cijena.
Gdje si uspio pronaći Promo Pack 2 za print? Ja sam pronašla samo Finder of the Paths Unseen, ovog drugog ne nalazim :/
CrazyBunnyGuy je napisao/la: 12 sij 2021, 12:36 Jučer se uzmuvali šefovi po hodniku, nisam se usudio printati. ;) Sljedeći pokušaj u četvrtak. Ali stiže Branch and Claw, jeeeeej! Baš se veselim zvijerima i bolestima i divljini! :)
Ako si zainteresiran isprintati +1, ja bih ponudila neku naknadu... ionako nekome moram platit da mi isprinta :D
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”