Spirit Island

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Zamisli da imaš još i broken token inserte i škrinju ;) Valjda 30 kg u kartonu i drvu ;)
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Ne moras niti u teretanu, radis dead lift svaki put prije gamea.

Nego jucer popodne mi taman dosle notifikacije na mail sa Philberta da je JE dostupan kao i Cosmic Encounter.

Danas bacam barem jednu partiju solo JE. Pregledo sam jucer malo nove spirite i fantasticni su. Tematika je fenomenalna. Onaj mist mi je bas privlacan. Ono ti si magla okruzujes protivnike i topis ih. Ludilo
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Jah, što obožavam kada otipkam i onda kliknem negdje u ćoravo i ode sve u materinu. :) Anyway, htjedoh reći da ćemo i mi uskoro partiju, ali još kunjam poslije ručka, hahaha, prvo kava.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ded. Shroud i Stone, bez protivnika, ali sa scenarijem gdje moš sijat elemente po ploči. Nismo stigli jer su nas gaziliiiii. Naravno, nismo se snašli s novim spiritima, previše smo cocky bili.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 2):
Papavertanelorn
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Danas run sa 2 spirita odjednom
Maglica i bestije.
Igrao sam protiv novog advesary Habsburg.

Pobjeda je dosla kroz sve izvucene fear karte.
Mist je dosta zahtjevan za igrat jer si full ogranicen sa akcijama i energy i moras cijelo vrijeme migrirat tokene da bi mogao puni potencijal iskoristit. Niti jedan spirit nije naucio niti Major power jer mi je energy uvijek bio na 2-3 :)

Eventi su fantasticni.


slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post (ukupno 3):
Mago de Umagotanelornmado
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la Mago de Umago »

Bio kod frenda kad je unboxao JE i pomogao mu sleevat karta, pa sam vidio onog nekog spirita sa 1001 nekim powerom na sebi. Ne bi znao odakle krenuti s citanjem, a kamo li gdje presence staviti. :lol:
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Mago de Umago je napisao/la: 07 ožu 2021, 18:13 Bio kod frenda kad je unboxao JE i pomogao mu sleevat karta, pa sam vidio onog nekog spirita sa 1001 nekim powerom na sebi. Ne bi znao odakle krenuti s citanjem, a kamo li gdje presence staviti. :lol:
Taj mi je isto fora.
Kao taj spirit je zvijezda koja je pala na otok i ne zna sta ce sa sobom pa usput uci i mos ga igrat kak god hoces. Ono moze bit jack of all trades al nikad nece bit dobar u necemu kao neki drugi spiriti
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Evo, dobro smo prošli, Carta Magica je dobila svoju dozu Nazubljene zemlje, bogme cijena je pošteno nazubljena... (520 kn webshop, 550 trgovina).
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Carta je full skupa sto se tice nekih igara. Pogotovo ove koje se krecu od 400+ kn.
Kupis iz vana takve igre i prodjes 20-30% jeftinije.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Carta bi stvarno morala razmisliti o uvođenju plaćanja na rate; barem za nas koji smo morbidno nestrpljivi i nekad vidiš da imaju nešto i doslovno možeš imati igru za sat vremena (umjesto da čekaš danima da stigne odnekud), ali cijena + sve ili ništa mi je jako debeli turn off. :(

Ma, nea veze :) DAnas se planira treća sreća što se novih spirita tiče, ovaj put bez adversaryja, nedostaje mi malo pobjeđivanja, nije fora kad me pregaze ko mrava
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”