Spirit Island

Pitanja vezana uz društvene igre
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kockica »

Ma riješit ću ja to, imaju dobru korisničku podršku i odmah sam popunio njihov obrazac, ali trebalo je čekati 2 mjeseca ( već i zaboravio), I sad opet ispočetka.
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Kak su full lose to zapakirali. Covjek bi ocekivo neku kutiju, a ne u najobicniji kovertu to sve savitljivo stavit.

Samo im se zali, nadam se da ce ti i naknadu neku dat.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Mene zanima koliko često imaju reklamacije, mislim, očito ne dovoljno ako im se isplati slati tako nezaštićeno više puta nego priuštiti si bolje pakiranje... :S Ovo je bilo stvarno mučno za gledati.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Jako mi se svidjela tematska strana ploča! Bojim se da će mi postati default ubuduće. Završili smo igru utroje evo nema puno, pobjedom, začudo. :) U jednom trenutku je stvarno bilo čupavo i predao sam se skoro, ali izgurasmo do kraja.

Ugl, najviše nam je naštetila karta s coastal landovima, mrzim je iz dna duše, nikad da izađe na random van kad izbacujem karte! :) Ja sam bio Vulkan i sjedio sam navrh svoje planine i ništa se prokleto nije događalo oko mene, planine su bile valjda jedini teren nezanimljiv invaderima. :) To je bilo zato jer smo inicijalno uspjeli očistiti sredinu otoka i odsjekli smo im put. Zato su nas i mučili obalni krajevi, svidjelo mi se to. Stvarno jest "tematski" jer IRL bi tako i bilo, invaderi dolaze s mora, teren je koliko toliko prirodno raspoređen, obraniš sredinu otoka i guraš ih prema rubu, male su šanse da se samopojave negdje u sredini jer je teren matematički pravilno raspoređen. :)

Moram probati s nekim malo fleksibilnijim spiritom obavezno, ali tematska strana postaje default, sigurno. Nije nam bilo teško prepoznati tipove terena, bitno je gledati uzorke, ne boje.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 3):
frastarctanelornmado
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la frastarc »

Yup. Meni je tematska isto show. Ono zamjeranje da ljudi ne znaju gdje je sto, meni je vrlo jasno, pa je znam.
Mi do sada nismo uspjeli pobjediti tematski stranu (igrali smo samo u 2p).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

SATRALO nas je u jednom trenu kada nismo mogli spriječiti devet blightova (što od samog ravagea što od kaskade) i usred toga se flippa karta i kaže destroy 3 presence from each spirit. Ja reko evo gotovo je. To je bilo na pola partije. I ništa, muči se, muči, ali krenulo, nagomilalo feara se, došli na jedvite jade do terror levela tri i skontamo... Pa jbte samo jedan city je tamo u ćošku, de rokni to! Ko ludi krenuli svi po major karte mislim si valjda će netko izvući nešto korisno. I yep, ubismo taj grad i to je bilo to.

Mislim da nam je pomoglo što smo u prvom turnu očistili centralni masiv od invadera, a nakon toga se planine nisu neko vrijeme pojavljivale tako da je centar bio siguran. Imali smo puno problema, najviše, s wetlandsima i, kao što rekoh, obalnim područjem kad je izašla ta usrana karta. Mrzim je.

Da, veća zamjerka mi je to što su neki landovi maleni pa ne stane ništ u njih, ali sve se lijepo razlikuje. Ma ti Ameri su tutleki, uglavnom se oni žale po BGGu :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
frastarc
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 255
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la Minsc1610 »

Pozdrav svima!
Danas sam dobio isprintane u vrlo visokoj rezoluciji u profesionalnoj tiskari 4 spirita i njihove karte iz bonus packova. Vatreni, zmija i kolibrić, te onaj Rot Spirit kojeg je Reiss napravio van igre i ekspanzija. Izrezao sam sve i slivao i baš je sve top ispalo ( morao sam malo rezuckati jer priprema nije bila idealna ali izgleda skoro ko originalni). Uglavnom, čovjek koji mi je to isprintao napravio mi je duplo u slučaju da ja nešto zeznem kod rezanja i ostalo mi je to sve duplo. Htio bih to pokloniti nekom ovdje jer mi žao baciti. Isprintao je na debelom papiru, dvostrano i baš je dobro (spiriti da su na kartonu bi izgledali ko original). Eto, ako netko ima želju nek mi pošalje svoju adresu pa ja to ubacim u kuvertu i pošaljem. Ko prvi njegova djevojka. Pozdrav i živili!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Minsc1610 za post:
frastarc
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Daj mi reci di si printao to? U kojoj tiskari?
I baci slike da vidimo kak je to ispalo. Ja sebi planiram radit neke svoje karte (nevezane za SI) pa trazim tak nest.
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Spirit Island

Post Postao/la frastarc »

Ja sam sebi radio na 1.5mm ljepenci (ljepenka-karton) naljepnice (obostrano) i karte na 300g papiru. Kad je rezolucija dobra, izgleda skoro k'o original.
slika
slika
slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru frastarc za post (ukupno 3):
kovacuCrazyBunnyGuymado
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Moram si nabavit ovu podlogu za rezanje :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post:
frastarc
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”