Spirit Island

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Nadajmo se da ce bit. U ovo doba korone nikad ne znas.
thepandacult
Reactions:
Postovi: 42
Pridružen/a: 11 vel 2021, 13:23
Ima zahvala: 32 puta
 pohvaljen: 31 put
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la thepandacult »

Ja sam dobil SMS od GLS-a da danas između 13-16h, ali ja sam solo uzel. Valjda bude tak, obično je uvijek bilo s GLS-om kak su i napisali (čak dosta puta i ranije od napisanog vremena)
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Jep, jep, došlo i meni isto samo piše između 13.30 i 16.30 :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 2):
kovacuPileBog
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la wm_lsmm »

Meni je isporučeno jutros
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Quick update s moje strane: jednu igru sam uspješno predao jučer, danas razvozim ostatak. Dobili bi svi jučer, ali posao se upleo nažalost tako da nisam stigao. NAravno, svoju kutiju sam temeljito proučio negdje oko 23 sinoć i mogu samo reći da slinim evo i dalje. ;) Najviše se veselim, naravno, novim spiritima, ali i male stvari vesele (npr zeleni presence za spirite poput Rampant Greena! ili reminder karte za neke ongoing efekte tijekom runde - nije loša stvar imati takve kartice iako možda ih nećemo koristiti), dodatne karte za Blight, Fear i Evente. Možda "najveća mala stvar" koja me veseli su tokenići za elemente. Bilo nam je iskreno teško non stop prebrojavati koliko čega imamo, pogotovo ako je dosta karata u igri i sl. Jedva čekam da ih iskoristimo i da vidimo hoće li nam stvarno pomoći da ide brže.

Sve u svemu, jedini problem koji imam je činjenica da čekam sleevove da mi stignu.

S ove dvije ekspanzije koje imam i sa svom tom količinom sadržaja ova igra ima valjda neograničen replayability, jednostavno ne vidim da ću ikada stići iscrpiti sve moguće kombinacije! A i ne sumnjam nimalo da će GTG nastaviti musti ovu kravicu i zbaciti pokoji pack još. Nemam ništa protiv. Također, drago mi je da je @wm_lsmm bila glas razuma prije koji mjesec i spriječila me da naručujem iz Švedske ili otkud, ovako smo fino dobili 2nd printing i to po izrazito dobroj cijeni :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 2):
wm_lsmmmado
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Znaci izasao je 2nd print ?
Kakve izmjene donosi u odnosu na prvi ? Mal sam googlo i nema informacija nikakvih. Jedino vidim da smo potencijalno izgubili jedan rezervni token. Sto je minus.
Some copies of the 8th printing of the core game and the 1st printing of Jagged Earth came with an extra token of each color. Use these as a spare.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Evo na iskreno nisam prebrojao presence tokene, uvijek sam bio uvjeren da je taj jedan viška za nešto za neki scenarij ili slično... :S A što se tiče izmjena uglavnom su errata u rulebooku i pojašnjenja za određene efekte, što je uvijek dobro, ali iskreno količina svega je toliko ogromna da mi se uopće ne da proučavati ni FAQ na netu niti sve edge caseve, to je možda ta mračna strana Spirit Islanda, užasno je puno prostora za krš i lom ako overthinkaš. Npr FAQ web stranica ima milijarde unosa i klarifikacija za maltene svaku kartu i svaki efekt u svakoj kombinaciji, mogao bih to čitati mjesecima i ne bih sve nit pročitao do kraja niti shvatio :)
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Ma mi ak nam se neki specijalni slucaj dogodi tokom gamea za kojeg ne znamo sa sigurnoscu kako ga interpretirat, bacimo kratak upit na google i odmah nadjes isto pitanje koje je vec netko drugi postavio i naravno dobio rjesenje za isto.

Tak da me to ne brine. Bitno da znamo sve osnovne stvari, a ove specijalne caseove se brzo snadjemo putem googla. Jedino sto ne zelim interpretirat neko pravilo krivo jer je ovo COOP igra i igras protiv AI (ajmo ga tak nazvat) i ak slucajno varas, samo sebi stetis i zakidas se za iskustvo koje ti igra pruza.
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la wm_lsmm »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 05 ožu 2021, 06:33 Također, drago mi je da je @wm_lsmm bila glas razuma prije koji mjesec i spriječila me da naručujem iz Švedske ili otkud, ovako smo fino dobili 2nd printing i to po izrazito dobroj cijeni :)
Hahahah iskreno ja ni ne znam što mi je bilo da sam predlagala odgodu, inače nisam baš razumna kad je nabavljanje novih igara u pitanju :facepalm :D
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

3 kile i 400 grama base game + JE i 2 promo packa u jednoj kutiji.
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”