Spirit Island

Pitanja vezana uz društvene igre
PileBog
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 01 ožu 2021, 16:34
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0

Re: Spirit Island

Post Postao/la PileBog »

Bolindus je napisao/la: 23 vel 2021, 13:57 Saljem bilo gdje u Hrvatskoj s GLS om, bude uskoro i web stranica, jos je u izradi, odnosno nema stocka :D

Moze se u Vz preuzeti kome pase.

Dobivate račun, plaćate PDV ljepoj našoj, sve legit ;)
Pozdrav, upravo napravih account primarno jer sam vidio ovaj post.
Zainteresiran sam za Spirit Island Jagged Earth. Živim u Zagrebu (Borongaj) te mi nije problem bilo gdje doći po navedenu ekspanziju :D

Jel se možemo dogovorit nešto? :)
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Posalji mu privatnu poruku ili ga kontaktiraj preko emaila. Brze ces tak stupit u kontakt.
Ne znam u kojem je sad koraku ova grupna narudzba za slanjem u ZG
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Koliko je meni poznato, svi koji smo se dosad prijavili za grupnjak u Zg smo platili i spremno je za slanje kada mu stignu igre fizički na lager. @PileBog kao što ti mr kovacu kaže ako uspiješ dobiti čoeka putem poruke ili maila i ako ima još igara i ako želiš u grupnjak i ako još jedna kutija neće utjecati na konačni iznos dostave koji je već plaćen, primamo te :)
PileBog
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 01 ožu 2021, 16:34
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0

Re: Spirit Island

Post Postao/la PileBog »

Javio sam se mailom i dobio odgovor. Igrom slučaja taman jedan primjerak je još ostao :D

Uletio bih s vama u grupnjak ako nije problem, samo recite gdje i kada je preuzimanje i s kolko $$$ treba uletit :)
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Kad dođe javim se ovdje, a možeš mi poslati i broj moba u pp :) Ja sam u Dubravi, ali planirao sam doći negdje autom ako ekipe bude iz drugih krajeva pa ćemo iz gepeka dilati.

Ugl, trebalo bi stići u četvrtak. Ako dođe, već u četvrtak navečer se možemo početi nalaziti. Sad nas je šestero tako da je ceh 10kn po glavi lijepo i okruglo.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Bolindus
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Kakve visinske pripreme obavljate, za dolazak JE? ;) Ja sam već sedam puta pročitao rulebook koji sam iskopao na netu (iako je vjerojatno outdated...), čisto da se upoznam s novim pojmovima. Malo me brine badlands jer me strah dodatnog demidža Dahancima, ali dobro, žilavi su oni. :)

Veselim se također dodatnim opcijama igranja, npr. dodavanjem ekstra boarda kada budemo igrali udvoje, da nam bude malo teže. Stvarno mi se sviđa koliko različitih načina igranja ove igre ima i divim se svima onima koji su uspjeli osigurati da svi elementi koliko toliko rade zajedno (vidim iz JE rulebooka da postoji svega nekoliko karata koje su OP u točno određenoj kombinaciji od njih milijun pa ih ne preporučaju).

Evente i dalje obožavam iako ih ekipa aktivno mrzi na BGG-u. Meni su točno ono što je nedostajalo base igri, a to je osjećaj nepredvidljivosti i realnosti (zvijeri tj otok i Dahanci rade svoje stvari kako im se sprdne, Dahanci nisu više čisti pijuni koji samo reagiraju na podražaje) i to svih okusa, ne samo pozitivnih za spirite. Naravno, psujem ko kočijaš ako naleti nešto što je pogubno za nas, ali takav je život.
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Ja sam za vikend napravio custom insert tak da mogu te dvije velike kutije plus one promo packove objedinit u jednu. Nisam htio nista citat i gledat u detalje. Bit ce mi veci gust to uzivo radit neg preko ekrana. Cekam jos samo da mi dode 400 protectora za karte tak da imam za JE
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

kovacu je napisao/la: 02 ožu 2021, 09:27 Ja sam za vikend napravio custom insert tak da mogu te dvije velike kutije plus one promo packove objedinit u jednu. Nisam htio nista citat i gledat u detalje. Bit ce mi veci gust to uzivo radit neg preko ekrana. Cekam jos samo da mi dode 400 protectora za karte tak da imam za JE
Da, vidjeh insert onamo u temi, svaka čast :D Ja stvarno imam dvije lijeve ruke i to po pet palčeva na svakoj; što se tiče stvaranja ičega ni iz čega, tako da ovisim o kupovnim insertima ;)

Uf, ma kakvi, ja u pravilu pročitam i pogledam sve što je dostupno dok čekam da nešto stigne; zato obično i pobjeđujem (ako su kompetitivne igre u pitanju) u prvih x partija dok ostali ne steknu iskustva i pokažu mi da nisam ništa spešl.
PileBog
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 01 ožu 2021, 16:34
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0

Re: Spirit Island

Post Postao/la PileBog »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 01 ožu 2021, 18:47 Kad dođe javim se ovdje, a možeš mi poslati i broj moba u pp :) Ja sam u Dubravi, ali planirao sam doći negdje autom ako ekipe bude iz drugih krajeva pa ćemo iz gepeka dilati.

Ugl, trebalo bi stići u četvrtak. Ako dođe, već u četvrtak navečer se možemo početi nalaziti. Sad nas je šestero tako da je ceh 10kn po glavi lijepo i okruglo.
Rekao sam gospodinu iz shopa da sam s vama u kombinaciji što se tiče dostave pa ću ti poslat na privatno broj moba da se čujemo kad to dođe :)
PileBog
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 01 ožu 2021, 16:34
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0

Re: Spirit Island

Post Postao/la PileBog »

Jel bude danas dostava?

Jedva čekam da isprobam :geek: :geek: :geek:
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”