Spirit Island

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

kockica je napisao/la: 18 ožu 2021, 12:53 A branch & claw? :)
I sa ovim imam previse kombinacija koje cu testirat godinama prije nego ih se zasitim (ako se ikad zasitim).
Iz branch & clawa bi si jedino uzeo karte (event, minor i major) ostalo mi ne treba :lol:
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la frastarc »

Nisam igrao SI već sigurno pola godine (nemam baš trenutno društvo za njega), ali jeste li ga igrali na tematskoj strani ploče?

Meni je osobno base level nemjerljivo teži na tematskoj i još nismo nijednu pobjedu odnijeli na toj strani. Na onoj klasničnoj strani smo pobijedili sva 3 protivnika do levela 5-6.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Uf, osobno nisam još na tematskoj, ali me već dulje vremena svrbi. Mučimo se još uvijek na normalnoj strani protiv većine protivnika, poglavito zato što nitko nema strpljenja drilati spirite dok ih ne naučimo nego uvijek pokušavamo "nešto novo".

No sada si mi stavio bubu u uho, sljedeći put ćemo se prebaciti na tematsku, bez ostalih dodataka, pa da vidimo :)
ireth
Reactions:
Postovi: 36
Pridružen/a: 25 lis 2018, 17:42
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 19 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la ireth »

slika

ovak je to sinoc zavrsilo, ali uspjeli smo!! 😁😁💪
Ovi su korisnici zahvalili autoru ireth za post (ukupno 3):
frastarckovacutanelorn
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la frastarc »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 19 ožu 2021, 08:03 Uf, osobno nisam još na tematskoj, ali me već dulje vremena svrbi. Mučimo se još uvijek na normalnoj strani protiv većine protivnika, poglavito zato što nitko nema strpljenja drilati spirite dok ih ne naučimo nego uvijek pokušavamo "nešto novo".

No sada si mi stavio bubu u uho, sljedeći put ćemo se prebaciti na tematsku, bez ostalih dodataka, pa da vidimo :)
Baš me zanima.
Meni je tematska strana super, al kad ivejdeaju jungle, a tebi 4 jungle spojene jedna do druge, kaos :D
Mi smo najviše uspjeha imali (imam samo base game) kad sm igrali sa oceanom i nightmare-om (na regularnoj strani), s njima smo kosili invadere dosta dobro. na tematskoj strani, ne znam evo, nije išlo :)
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Inače mi je Ocean jedan od najdražih, sviđa mi se mehanika, osjećaj plime i oseke i pogotovo kada ubode Tsunami među kartama i onda ga rokne. ;) Lure (iz JE) je sličan, samo radi inland i ne utapa ih nego ih jednostavno... makne.

Joj sad moram pod hitno probati tematsku stranu, možda uspijem i danas, haha, možda bi fakat Ocean i Lure dobro funkcionirali.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 2):
kovacufrastarc
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la frastarc »

Zna li netko postoji li PnP verzija promo pack 2? Ili barem materijali skenirani/digitalni ?
Spiriti, poweri, blight karte i sl što je već bilo u promo 2
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Koliko sam uspio pronaći, ne u cijelosti. Našao sam jedino bio Findera s pripadajućim kartama, ali ne i fear karte i aspekte i sl. :(
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la frastarc »

CrazyBunnyGuy je napisao/la:Koliko sam uspio pronaći, ne u cijelosti. Našao sam jedino bio Findera s pripadajućim kartama, ali ne i fear karte i aspekte i sl. :(
Da, to sam i ja našao. slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ako ništa barem je taj Finder up to date koliko vidim, moj isprintani je bio prastar. :)
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”