INNOVATION

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: INNOVATION

Post Postao/la mado »

smurfORnot je napisao/la: 11 lis 2021, 08:00 slika
Kak ide ono, Fool me once... 😁 A Slavica je dokazana tabletop fliperica, nikad se ne zna sa njom rofl
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: INNOVATION

Post Postao/la Noghri »

Mozda je bacila karte u peć :D
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: INNOVATION

Post Postao/la Valsim »

Vratila mi je jučer milo za drago trima pobjedama zaredom, pa je sad malo lakše :) .

Imamo zasad 153 partija iza sebe. Trebao bih ubaciti sve te brojke u neki program za analizu, da mi izbaci statistiku.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: INNOVATION

Post Postao/la mado »

Valsim je napisao/la: 11 lis 2021, 17:47 Vratila mi je jučer milo za drago trima pobjedama zaredom, pa je sad malo lakše :) .

Imamo zasad 153 partija iza sebe. Trebao bih ubaciti sve te brojke u neki program za analizu, da mi izbaci statistiku.
Pošto je u braku žena uvijek u pravu, mislim da je ona pobijedila barem 120 puta, a tebi pustila/imao sreću 33x :bleh

S toliko odigranih partija, usporedi igru u 2, 3 i 4 igrača. Jel ti najbolja u dvoje ili ti je lakše kad je Slavica tukla tebe i mene zajedno? sbatine ah, Oars :ljubav
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: INNOVATION

Post Postao/la Valsim »

Identično je kao s Race For The Galaxyjem. Najviše kontrole se ima u dva igrača. Protivnik odigra svoje dvije akcije, na koje odmah na svojem potezu možeš odgovoriti s vlastite dvije akcije. U više igrača treba jako planirati i kalkulirati za unaprijed, jer dok ponovno dođeš na potez puno toga se može promijeniti. Također u dva igrača je i najpoštenije, budući da u više igrača kad god jedan povede, svi ostali se okome na njega. Isprobali smo dosad do maksimalno 4 igrača, i to je bio apsolutni kaos gdje je bilo teško išta popratiti tko pije, a tko plaća. No ima i takva igra svoje zabavne čari. Inače sa dodanim ekspanzijama može se zaigrati i u više od 4 igrača. Just saying sopak .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
mado
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”