Lords of Hellas

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Lords of Hellas

Post Postao/la dlakar »

Kakva su vam iskustva sa ovom igrom? U društvu imamo Blood Rage i Rising Sun. Niti jedna od navedenih igara nije isključivo moja a nekako imam želju posjedovati nešto u takvom stilu.
Molio bih vas da napišete koju riječ.
Hvala
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Lords of Hellas

Post Postao/la smurfORnot »

Cekam svoju da dođe, pa nemam nekih iskustava. BR mi je bio malo meh, Rising sun mi je odlican.

Isto na što ti se ispalti bacit oko je:

Tyrants of the underdark - odlican area control + deck builder, simple to learn ali neovisno o tome jako fun. Game traje cca 60-90min ajmo rec.

Inis i Kemet su isto dosta hvaljeni.

Od Roota ocekujem da ce bit odlican po onom što sam vidio.
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
dlakar
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Lords of Hellas

Post Postao/la dlakar »

Meni je Blood Rage za sad zabavan. Nije da sam odigrao previše partija (nekih 10-ak) i svaka mi je bila zanimljiva. Nismo redoviti pa se zaboravljaju kartice i draft ispadne svakako. Uglavnom kaotično. Rising Sun još uvijek čekamo premijeru...razloge neću navoditi, nikad ne znaš tko čita. (Ali određena osoba je lijena proučiti pravila igre koju smo mu kupili za rođendan. Ostatak ekipe iz principa ne želi naučiti umjesto njega. Spavaš li mirno @zabuzacro ? ) :)
S ovima ostalima sam upoznat i neke su mi skoro završile u kolekciji.
Jedino za Tyrantse nisam čuo pa ću ih malo proučiti.
Mada....već sam se odlučio za Lords of Hellas ...samo trebam potvrdu da to uzmem. :)
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Lords of Hellas

Post Postao/la smurfORnot »

Za Hellas pretpostalvjam da pod uzeti misliš na retail verziju, koja je cca 100e, pa mi u usporedbi s KS-om koji nije bio puno više para, dobiješ dosta toga manje, to mi je jedino turn off.

Tyrants su DnD universe, Dark elves underdark(Drizzit čitateljima ce sve biti poznato :) ). Ugl kombo deck buildera gdje se s marketa kupuju karte, tu je mapa po kojoj širite svoj influence, backastabate druge itd. Turnovi idu jako brzo, za sada svima s kojima sam igao im se svidio game. Puno ga je lakše dofurat u novo društvo nego nešto drugo. Ima par win conditiona, cilj je na krjau imati najviše bodova što se opet može ostvariti na par načina.
Minus mu je card stock i aj, mogla je ta mapa i 'pijuni' bit malo bolje odrađeni, ali nije takva tragedija kolko neki pišu po netu.
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
kockica
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Lords of Hellas

Post Postao/la dendarii42 »

a da ti nabaviš rising sun?
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
dlakar
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Lords of Hellas

Post Postao/la dlakar »

smurfORnot je napisao/la: 25 tra 2018, 08:30 Za Hellas pretpostalvjam da pod uzeti misliš na retail verziju, koja je cca 100e, pa mi u usporedbi s KS-om koji nije bio puno više para, dobiješ dosta toga manje, to mi je jedino turn off.

Ma gledo sam neki dan jel šalju sa 365games u hr i izgledalo je sve uredu. Cijena igre je 80 funti pa sam čekao popust od 10%. Tako bi igra ispala oko 650 kn i još 4 funte nagrade u player pointsima. Evo danas htio uzet i ipak kažu da ne šalju. Pfff.
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
zabuzacro
Reactions:
Postovi: 19
Pridružen/a: 17 pro 2017, 15:24
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Lords of Hellas

Post Postao/la zabuzacro »

dlakar je napisao/la: 24 tra 2018, 23:19 Meni je Blood Rage za sad zabavan. Nije da sam odigrao previše partija (nekih 10-ak) i svaka mi je bila zanimljiva. Nismo redoviti pa se zaboravljaju kartice i draft ispadne svakako. Uglavnom kaotično. Rising Sun još uvijek čekamo premijeru...razloge neću navoditi, nikad ne znaš tko čita. (Ali određena osoba je lijena proučiti pravila igre koju smo mu kupili za rođendan. Ostatak ekipe iz principa ne želi naučiti umjesto njega. Spavaš li mirno @zabuzacro ? ) :)
S ovima ostalima sam upoznat i neke su mi skoro završile u kolekciji.
Jedino za Tyrantse nisam čuo pa ću ih malo proučiti.
Mada....već sam se odlučio za Lords of Hellas ...samo trebam potvrdu da to uzmem. :)
A jebiga kad nikak da nemam posla u trecoj smjeni pa da naucim!!
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”