Tortuga 1667

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
newgamer
Reactions:
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 srp 2016, 22:20
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 85 puta
Kontakt:

Tortuga 1667

Post Postao/la newgamer »

Da li je netko igrao ovu igru? djeluje mi zanimljiva pa me interesiraju iskustva ako netko ima....također na KS izašla treća iz trilogije dark cities Deadwood pa da onda backam obje...tnx...
slika
Avatar
roverandom
Reactions:
Postovi: 522
Pridružen/a: 03 sij 2018, 11:38
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 195 puta
Kontakt:

Re: Tortuga 1667

Post Postao/la roverandom »

Ja volim secret roles i party gameove ali mi ova igra nije priuštila u 2 igranja nikakvo iskustvo koje bi htio ponovit. E sad, jel razlog bila ekipa ili igra ili nešto treće, ne znam, al ne bih ju preporučio baš. Nije nešto loše al ono, radije bi pedeseti put odigro avalon/secret hitler nego ovo treći put.

Ali možda će tebi (i ekipi) baš sjest, tako da ako imaš priliku isprobaj ju.
Ovi su korisnici zahvalili autoru roverandom za post:
dlakar
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Tortuga 1667

Post Postao/la dlakar »

roverandom je napisao/la: 01 ožu 2018, 22:16 Ja volim secret roles i party gameove ali mi ova igra nije priuštila u 2 igranja nikakvo iskustvo koje bi htio ponovit. E sad, jel razlog bila ekipa ili igra ili nešto treće, ne znam, al ne bih ju preporučio baš. Nije nešto loše al ono, radije bi pedeseti put odigro avalon/secret hitler nego ovo treći put.

Ali možda će tebi (i ekipi) baš sjest, tako da ako imaš priliku isprobaj ju.
Što ti se točno nije svidjelo? Ja obožavam Avalon pa mi je i ova igra bila na radaru. Privukla me tema i lijepi dizajn. Ako može koja riječ više o igri ako nije problem
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
roverandom
Reactions:
Postovi: 522
Pridružen/a: 03 sij 2018, 11:38
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 195 puta
Kontakt:

Re: Tortuga 1667

Post Postao/la roverandom »

Eh sad, jako dugo nisam igrao, trebao bih se podsjetit, ali nekako mi je bilo uneventful i kaotično. Radile su se stvari bez nekog cilja ili smisla, tipa pobuna protiv kapetana bez da se zna ko je koje lojalnosti. Social deduction dio ne dolazi baš do izričaja jer ili ljudi igraju random pa ih ne možeš baš pročitat ili su dost očiti pa je jasno ko dan kome su lojalni. (al u pravilima ima i varijanta da se igra s otvorenim lojalnostima tako da vjerujem da i nije toliko bitno to).
No opet ponavljam, možda je tako bilo jer nam je svima bilo prvo igranje i možda je bolje nakon što se odigra više puta i stvori se neki metagame.
Dizajn i produkcija su na visokom nivou i to ću pohvalit.
Ovi su korisnici zahvalili autoru roverandom za post:
dlakar
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”