Concordia

Pitanja vezana uz društvene igre
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Concordia

Post Postao/la kockica »

@Nuuq
Stvar je u tome da imam dosta eura, premda mislim da bih se lako mogao ugodno iznenaditi sa Concordijom kao što sam se i iznenadio i sa Rokokoom. Ono, nadam se da ću je zaigrati, ali neću je kupovati, jednostavno želimo drugačije igre. Ako se ne varam obje igre su uz Istanbul bile nominirane za Kennerspiel

@dlakar i @dendarii42
Ozbiljno, mene stvarno zanimaju negativne posljedice po napadača zbog neuspješne agresije u TtA. Ako se ne varam, u ratu se gleda pobjednik, ali u agresiji samo je li uspješna ili nije, zar ne? Kartica agresije (uz potrošene vojne akcije) se samo odbaci bez ikakvog učinka, ne? Dugo nisam konzulturao pravila pa zato pitam.
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Concordia

Post Postao/la dlakar »

Ma da, njemu je promaklo ili ja nisam spomenuo da ako agresija ne uspije da se ne događa nista. On je mislio da se rijesava kao i rat.
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Concordia

Post Postao/la dendarii42 »

ja bih rekao da mi je promaklo. bila je prva igra i miljon novih stvari. ja sam agresije izbjegavao i discardao jer sam mislio da ću gubit na vojnoj moći ako ne prođu.
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Concordia

Post Postao/la kockica »

Ok, malo ste me zabrinuli da smo mi pogrešno igrali :D Baš sam ovu subotu gazio ženu tim agresijama, čak i kad bi se uspjela obraniti, barem bih joj izbio neke kartice za kolonizaciju.
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Concordia

Post Postao/la dlakar »

Malo trujemo temu al eto da se pohvalim kako sam jucer opet sa svojom dragom odigro TTA. Odigrali ovaj put dva doba bez ratovavi agresija. I na kraju je zakljucila kako je izgubila jer je kasno pocela skupljat harmonike pa nema kulture. A ja: " Kakve harmonike? To su harfe."
Ona: " Rekla sam ti da nemam kulture." :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post (ukupno 5):
kockicagrofsadistikoValsimNuuq
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”