Terraforming Mars: Venus Next

Pitanja vezana uz društvene igre
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars: Venus Next

Post Postao/la kockica »

Heh, znali smo i mi lijepo popuniti mapu, ali nikad do kraja :D Dlakare, mislim da to što govoriš je generalno nekakav prosjek za igru udvoje. I mi odigravamo oko 11-14 generacija. Dva puta nam se desilo da smo odigrali 15 i 16 pa smo se pitali što se desilo :lol: Bodovi nam se inače kreću oko 80 do 120, pa nas je zato i iznenadila ona opisana partija. Vjerujem da možemo pričati i o sličnom tempu gdje ti se 3-4 generacije čini kao da se ništa ne događa, a onda se igra oko 5. generacije naglo počne ubrzavati.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
dlakar
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars: Venus Next

Post Postao/la dlakar »

Ja sam samo jednom preso 120 kad su mi se potrefile karte koje proizvode i kradu mikrobe sa kartom koja mijenja mikrobe za teraforming rejting. Uz to sam imao korporaciju koja povecava rejting za 3 M€. Tako da sam skoro svaku generaciju dizo rejting minimalno za 2. Uz to jos dva milestona i jedan award. Mislim da sam imo 128 bodova i smatram to dobrim rezultatom...i onda procitam ovo...:)
Vjerujem da se jako puno oslanjajte na karte a malo na standardne projekte. To vjerojatno funkcionira ako oboje prihvacate tu igru. Bas me zanima kako bi bilo protiv igraca(poput mene), koji optimalno ulaze u oboje....dali bi stigli se toliko razmahat...al treba imat i srece...:)
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars: Venus Next

Post Postao/la Valsim »

kockica je napisao/la: 19 sij 2018, 21:00 Pa kako :lol: Vama treba da istovremeno igrate sa barem 2 mape sopak
I to bu malo :D .
Razmišljam si da su možda trebali uvesti mehaniku kada se sva područja popune i nigdje se nema više za stavljati, da i onda igra automatski završi.

Pa kaj ak im bude malo hladno i razina kisika bude niža sopak .
dlakar je napisao/la: 19 sij 2018, 22:31 Ljudi uzivaju u kartama...:). Koliko generacija prosjecno odigrate? Mislim, vremenski ste relativno i brzi. Nama u dvoje treba oko sat i pol sa postavljanjem. Igra vecinom bude gotova oko 14-te generacije. Bodovi nam se uglavnom vrte oko100.
Uglavnom završimo oko 16, 17 generacije.
Jedanput smo iznenadili sami sebe kad smo završili u 13.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars: Venus Next

Post Postao/la kockica »

Niste naselili ganimed :-)
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”