Amazon.de

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Amazon.de

Post Postao/la Killa »

Kako znati na kojem je jeziku igra na njemačkom amazonu?

Ako ne pise englisch, da li to znači da su na njemačkom?

Za neke je lako provjeti na BGG-u, samo vidis ako ima samo englesko izdanje, ali ako ima više izdanja?
smi
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 10:57
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Amazon.de

Post Postao/la smi »

Vecina stvari je na njemackom, tu i tamo ako je nesto sluchajno na engleskom onda pishe "englische ausgabe".
Jednostavno za vecinu racunaj da je na shvabskom.
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: Amazon.de

Post Postao/la thegrey »

Da, obicno je englische ausgabe. Sljedece provjeri ISBN brojeve ukoliko su napisani, pa izdanje o kojem se radi (obicno na BGGu mozes usporediti igre po izdanjima) ili za krajnju soluciju baci link ovdje pa cemo svi pomoci.
Stonehead
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Amazon.de

Post Postao/la Stonehead »

Bolje je pitanje kak znati dal' je isplativo naručiti... jer neke stvari (s poštarinom) koštaju otprilike isto ko tu u dućanu, a još ih moraš i čekati.
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Amazon.de

Post Postao/la buraz »

Pa, ako usporediš sa cijenama u ostalim on line trgovinama, onda ćeš znati dali je isplativo ili ne.
Meni je najgore to kaj ne znam Njemački, i onda mi treba PK da skužim kolika je poštarina i ostalo, tako da sam odustao.
slika
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Amazon.de

Post Postao/la Killa »

buraz je napisao/la:Meni je najgore to kaj ne znam Njemački, i onda mi treba PK da skužim kolika je poštarina i ostalo, tako da sam odustao.
Za prevod koristi google prevoditelj - savrseno prevodi sa njemackog na engleski.
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Amazon.de

Post Postao/la Killa »

Stonehead je napisao/la:Bolje je pitanje kak znati dal' je isplativo naručiti... jer neke stvari (s poštarinom) koštaju otprilike isto ko tu u dućanu, a još ih moraš i čekati.
Kod nas i nema ducana (u Millera ima par igara i to je to).

Amazon nije uopce skup (standardne euro cijene), odbije ti PDV, postarina je 8€ za bilo koju kolicinu, i stize za 7 - 8 dana.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Amazon.de

Post Postao/la mado »

Killa je napisao/la: Kod nas i nema ducana (u Millera ima par igara i to je to).
Kako nema ducana kod nas?? Pa u Carti Magici u Frankopanskoj imaju preko 200 igara, a Algoritam ih ima 30-tak.
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Amazon.de

Post Postao/la Killa »

mado je napisao/la:
Killa je napisao/la: Kod nas i nema ducana (u Millera ima par igara i to je to).
Kako nema ducana kod nas?? Pa u Carti Magici u Frankopanskoj imaju preko 200 igara, a Algoritam ih ima 30-tak.
Carta Magica je ocaj zivi za naruciti (nemaju ni najjadniji web). I onda kad narucis i platis zovu te da nema igre ili ce doci za mjesec dana.
A da ne govorimo koliko su bolesno skupi. U inozemstvu te ispadne jeftinije i brze naruciti i dobiti trazeno.
Ne dam im ni lipe, jer njihova usluga to ni ne zasluzuje.

Algoritam ima bijednih 19 igara (ostalo su ekpanzije). Od toga 18 su od jednog izdavaca.
glasswalker
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Amazon.de

Post Postao/la glasswalker »

Tragedija. :D A štaš. Smiješno je šta nemaju web. Sramota mi ih je ikome preporučit.
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”