Terraforming Mars

Pitanja vezana uz društvene igre
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la kockica »

Ima toliko drugih igara gdje bi se zadovoljila žeđ za umjetnošću i komponentama, ima dapače i igara sa sličnom tematikom (on mars), pa zašto onda opetovani zahtjevi za redizajnom igre kojom su deseci tisuća ljudi sasma zadovoljni?
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la Gordan »

gogo666 je napisao/la: 15 vel 2021, 22:05 Meni isto nije nikad bila jasna fama o losim komponentama.
Pogotovo player mat. To je igra u kojoj se naguras i naguras kockica iz jednog dijela mata u drugi. Ne kuzim kako moze bit bolje imat 3D mat koji ti prijeci guranje kockica od flat mata u kojem lagano možeš gurnut kockicu prstom.
Mat bi morao bit bolji. To je zapravo jedina komponenta kojom stvarno nisam zadovoljan.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post:
Papaver
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 840 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la Mago de Umago »

Mat je definitivno bolji s overlayom. A od ostalih komponenti jedino sto sam skuzio da su tileovi ili krivo printani ili krivo odrezani. Ili su mozda namjerno necentrirani? szbunjen

Sve u svemu top igra bez vecih zamjerki.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ja sam toliko puta umočio sise u kockice kada sam se naginjao da stavim decentralizirani tile na ploču da svakako želim overlay! Ili mi ispadne ona desetica i rolne usred svega i razbježe se kockice... :)
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la dlakar »

A zasto desetice slažeš na hrpu. Ja ih stavim sa strane na znak koji predstavlha terraforming rejting, i to mi je desetka.
Za megakredite pričam naravno...ovo ostalo nisam nikad uspio nabrijat do besvjesti, eventalno toplinu
slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
Papaver
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la kockica »

Sadistiko ima odlične overlaye to ti može pasti i na pod a da ti drže kockicee. Nisu loše ni one 3d ploče od proizvođača, jesu nešto pliće ali niti jednom nam se nisu pomakle. Jedino su mi neintuitivne što se 10-ki koje su mi naprosto postavljene na pogrešnu stranu
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
priroda15
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 473 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la priroda15 »

Ja sam nakon prve partije Marsa naručio overlaye od Sadistika. Prva liga, preporučam. Bez overlaya standardni/obični player matovi su realno sranje. Kao i karte bez sleevova. Tako da realno, ako uzmemo da se kockice vrlo brzo ljušte, što se tiče komponenti u redu su jedino mapa i tileovi. Sama igra je naravno odlična.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

dlakar je napisao/la: 16 vel 2021, 12:35 A zasto desetice slažeš na hrpu. Ja ih stavim sa strane na znak koji predstavlha terraforming rejting, i to mi je desetka.
Za megakredite pričam naravno...ovo ostalo nisam nikad uspio nabrijat do besvjesti, eventalno toplinu
slika
Ja nikad nisam nagurao proizvodnju megadolara toliko visoko, to moj partner gomila, njemu se ne ruši, ali vidiš preporučit ću mu da steša tamo na TR mark... Ja sam konkretno ovdje mislio na zlatnu kocku, deseticu, koju kad hoću lijepo staviti gore i onda mi ispadne iz ruke i poruši sve, pa kad nemam overlay to se sve razleti u materinu ;) Ponekad se dogodi...
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la marge »

ja ne mogu smisliti slivove tak da i TM karte su mi bez slivova i nisam primijetil neke probleme oko toga niti nakon 55+ partija..
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 473 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la priroda15 »

marge je napisao/la: 16 vel 2021, 14:39 ja ne mogu smisliti slivove tak da i TM karte su mi bez slivova i nisam primijetil neke probleme oko toga niti nakon 55+ partija..
Ovo me jako iznenadilo. Moje karte su takve da imam osjećaj da bi se nakon par partija bez sleevova pohabale, stoga su sleevane od prvog dana. Možda se kvaliteta razlikuje ovisno o izdanjima igre.
Ovi su korisnici zahvalili autoru priroda15 za post:
Papaver
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”