OGRE DESIGNER EDITION

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
Avatar
ninomili005
Reactions:
Postovi: 55
Pridružen/a: 10 stu 2013, 21:07
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 101 put
Kontakt:

OGRE DESIGNER EDITION

Post Postao/la ninomili005 »

Nadam se, da ce neko da se ukljuci u ovu temu. Jer vidim, da nema nekog odgovora, kad god postavim sta na forum.

Nikada nisam bio ljubitelj ove serije. Godine su mi stariji igraci govorili o njoj i ja nikako da bacim pogled. Medjutim juce sam imao prilike da vidim komponente i narucio sam tu ediciju. Odusevljen sam, to sto dobijas u ovom pakovanju jos nisam imao prilike da vidim u jednoj igri. To je fakticki prva igra na koju sam pao zbog komponenti! E sad se pojavio veliki strah, da mozda ipak igra nije to sam ja mislio da je... da nemadovoljne takticke i strateske dubine i da je na dugi rok jedan obican dice fest! Brojne reviewe koje sam procitao ipak su me ohrabrili da mozda i nije tako :D. Molim ako neko ima neke info, da jih podeli samnom!

Nino
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: OGRE DESIGNER EDITION

Post Postao/la kockica »

A čuj, ja te čitam, i to rado, ali nisam uopće kompetentan komentirati tvoj teme jer sam sam osobno na sasvim drugom kraju spektra društvenih igara.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
ninomili005
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: OGRE DESIGNER EDITION

Post Postao/la JobotBobica »

Mene nikada nije privlačila tematika, ali bilo mi je fora pratit razvoj zbog cardboard pr0n faktora.

To je ovo izdanje?
slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru JobotBobica za post:
ninomili005
Avatar
ninomili005
Reactions:
Postovi: 55
Pridružen/a: 10 stu 2013, 21:07
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 101 put
Kontakt:

Re: OGRE DESIGNER EDITION

Post Postao/la ninomili005 »

Dada bas to izdanje! Mislim komponente stvarno nesto nevidjeno. Zamisli 10 mounted boarda u jednom pakovanju.... Ma ni mene tamatika nije privukla nikad, ali posle slike kada sam vidio sta sve ide u tu kutiju, lagano sam ostao bez teksta i rekao... Pa ako je ne kupim sad necu je nikad!
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3581 put
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: OGRE DESIGNER EDITION

Post Postao/la sadistiko »

Ja također redovito pročitam tvoje tekstove (zapravo 99% sve što dođe novo na forum, od svih) al šta da napišem kad niti sam čuo za igre koje opisuješ niti me pretjerano zanima taj dio igara. Tako, da nemoj gubit entuzijazam, nego nastavi dalje, imaš tu par igrača koji vole takve igre pa ti se oni redovito i javljaju.
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”