Imperial assault VS Rebellion?

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Imperial assault VS Rebellion?

Post Postao/la Nuuq »

Ovako, frka je, dobio sam poklon i imao sam igru. Tako da je mjenjam i izbor su mi Imperial assault i Rebellion.
Sad fol je sto imam Descent 2nd ed i puno mi je bliza fantasy tema.
Dakle, help, da uzmem jednu ili drugu.
Odnosno, mozda je lakse. Jel Imp Ass TOLIKO bolja igra od Descent kada se ukine tema. Ono sto me privlaci Descentu, sem teme, je to da sada sa app moze da se igra full coop.
Pls.
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Imperial assault VS Rebellion?

Post Postao/la Valsim »

Uh ja bih rekao da ti je u tom slučaju definitivno Rebellion pravi izbor. Meni su svi ti dungeon crawleri sve na jednu te istu šprehu, samo je drukčija tema. Da ne kažem da za Imperial Assault imaš sad već podosta ekspanzija koje su izašle s dodatnim scenarijima. A tu je i milijun pojedinačnih figura dodatnih likova koje prodaju, a koštaju ko jedna manja igra. Pa te ne bih volio vidjeti da se zaraziš time da ih moraš skupit sve :D . A Rebellion mi je vrh vrhova po pitanju igre Star Wars tematike, baš su ju dobro pogodili. Ne želim reći ni u kojem slučaju da je Imperial Assault loša igra, daleko od toga. Samo s obzirom na to da imaš Descent, Rebellion bi definitivno bio moj izbor.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
Nuuq
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Imperial assault VS Rebellion?

Post Postao/la Nuuq »

Kupljeno. Ide unboxing :)

Live long and prosper.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Nuuq za post:
miljenko
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”