Call of Cthulhu LCG

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
bartol91
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Call of Cthulhu LCG

Post Postao/la bartol91 »

Evo, prije par mjeseci sam otkrio ovu odličnu igru, pa me zanima igra li još tko kod nas to? Područje Zagreba i okolice, ali i ostali dijelovi Hrvatske. Ako nema organiziranog igranja, ja se nudim za neku organizaciju casual play termina i/ili turnira. Također ću organizirati (nadam se u skorijem vremenu) nekoliko demonstracija igre u Carti Magici (bivša lokacija Land of Magic-a u Frankopanskoj), pa ovim putem pozivam zainteresirane da svrate i pogledaju!
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Call of Cthulhu LCG

Post Postao/la mado »

Jel to slično kao The Lord of the Rings LCG i The Game of Thrones LCG? Te dvije se mogu kupiti u Carti i Algoritmu. Možeš usporediti te tri igre? I ako ti se da napiši kratak opis igre za našu bazu, kao i opširniju recenziju. Ako bude zainteresiranih, možda da se i napravi poseban dio foruma, kao što postoji Trading Card Games (TCG), turniri...
bartol91
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Call of Cthulhu LCG

Post Postao/la bartol91 »

Igra je pomalo drugačija od LotR i GoT LCG-ova. Dijele LCG koncept (kad dođe nova ekspanzija, kupi se set, obično po cijeni startera u tcg-ovima, koji sadrži po 3 komada, što je puni playset, od svake karte iz ekspanzije), te u osnovi svi imaju iste preduvjete, nije situacija kao iz nekih tcg-ova gdje je pobjednik onaj koji je uložio 50 kn više u deck.

Trenutno je u izradi facebook grupa, a recenziju i opis mogu napisati u toku sljedečeg tjedna. Isto tako sam u dogovorima sa FFG, da se napravi official liga (ako bude zainteresiranih) i sa Cartom Magicom po pitanju organiziranog igranja u njihovim prostorima. Napredak (termini demonstracija, termini igranja i jesam li uspio sa FFG dogovoriti da smo official) mogu objavljivati i ovdje ako je to poželjno.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8435
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Call of Cthulhu LCG

Post Postao/la grof »

bartol91 je napisao/la: Napredak (termini demonstracija, termini igranja i jesam li uspio sa FFG dogovoriti da smo official) mogu objavljivati i ovdje ako je to poželjno.
Naravno da je poželjno. :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”